Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/uutxSh
1396/12/11 - 12:04 تاريخ انتشار: 1304 تعداد بازديد: 47833 كد خبر:
سودهای بانکی واقعی نیست
عضو شورایعالی بورس گفت سودهای بانکی واقعی نیست چراکه بانک باید بتواند از این سود منفعتی به‌دست آورد و با وجود اوضاع اقتصادی که بر جامعه حاکم است در ایران این درآمد و سود به‌دست نمی‌آید.


عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار گفت: سودهای بانک‌ها واقعی نیست چراکه بانک باید بتواند از این سود منفعتی به‌دست آورد و با وجود اوضاع اقتصادی که بر جامعه حاکم است، درآمد و سود موردنظر به‌دست نمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فارس، حسین عبده‌تبریزی در پنجمین همایش ملی توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب و کار در سالن همایش اتاق بازرگانی خراسان رضوی با بیان اینکه همه ما به سود بانکی 20 درصدی با نگرانی نگاه می‌کنیم، افزود: این نرخ مشکلش این است که بانک مرکزی برای اینکه ارز را کنترل کند و تاثیر آن بر قیمت‌ها را داشته باشد چنین تصمیمی گرفته و گرفتاری‌هایی که از همین سودهای بانکی سرچشمه گرفته است را بر روی صنعت می‌بینید.

عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار بیان داشت: بانک‌ها این میزان منابع ندارند که بخواهند چنین سودی را بدهند و بانک باید بتواند از 20 درصدی که به من سپرده‌گذار می‌دهد سودی به دست بیاورد اما هیچ کاسبی در ایران نیست این میزان سود ایجاد کند که هم سود بدهد هم هزینه‌های خود را تامین کند.


 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد