Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/Xai7TU
1396/12/14 - 11:54 تاريخ انتشار: 1162 تعداد بازديد: 47923 كد خبر:
مدیرعامل بانک سپه:
شاخص‌های بانک سپه در وضعیت مطلوبی قرار دارد
محمد کاظم چقازردی در جمع خبرنگاران درباره وضعیت بانک ساظهارداشت: پس از برجام بانک سپه توانست در کوتاه ترین زمان ممکن به جایگاه قبلی خود بازگردد به طوری که این بانک دوباره، رتبه اول نظام بانکی از نظر فعالیت های ارزی را در بین همه بانک های کشور به دست آورد.


مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: همه شاخص های بانک سپه طبق اعلام بانک مرکزی در وضعیت مناسبی قرار دارد به طوری که از نظر انضباط پولی، نقدینگی و شفافیت رتبه بانک مناسب است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایبنا، محمد کاظم چقازردی در جمع خبرنگاران درباره وضعیت این بانک اظهار داشت: پس از برجام بانک سپه توانست در کوتاه ترین زمان ممکن به جایگاه قبلی خود بازگردد به طوری که این بانک دوباره، رتبه اول نظام بانکی از نظر فعالیت های ارزی را در بین همه بانک های کشور به دست آورد.

وی در ادامه گفت: بر اساس آمارهای موجود بانک سپه به میزان ۷ هزار میلیارد دلار تامین مالی ارزی پروژهای کشور را انجام داده که رقم قابل توجهی را شامل می شود. به گفته مدیرعامل بانک سپه، این بانک در بین بازار بین بانکی به عنوان یک بانک وام دهنده نقش پررنگی را بر عهده دارد و بر اساس تعهدات تعریف شده وظایف خود را انجام می دهد.

چغاذری در ادامه افزود: با توجه به این که وضعیت موسسات مالی تعیین و تکلیف شده از سویی دیگر، نظام بانکی باید با شفافیت بیشتری عمل کند تا مردم با اعتماد بیشتری سرمایه های خود را در سیستم بانکی حفظ کنند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد