Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
یادداشت ها
https://goo.gl/8FT4Vn
1396/12/19 - 13:54 تاريخ انتشار: 2535 تعداد بازديد: 48020 كد خبر:
جدیدترین رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری بر اساس سامانه رسام
با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه ‌گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند.
 

 در حال حاضر بیش از ۲۰۰ صندوق سرمایه‌­گذاری در رشته­‌های گوناگون و گروه ‌های متفاوت، مشغول به فعالیت هستند و منابع مالی تحت مدیریت آن‌ها بالغ بر ۱45 هزار میلیارد تومان است. همین امر شناسایی بهترین صندوق یا صندوق‌های سرمایه­‌گذاری برای عموم مردم دشوار، پیچیده و زمان­‌بر ساخته است.

با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه ‌گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب کنند.
سامانه هوشمند رتبه­ بندی صندوق­ های سرمایه گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان بهمن ماه 1396، برترین صندوق­ های سرمایه­ گذاری را بر اساس سامانه رسام مشخص کرده است. صندوق­ های حائز بیشترین امتیاز در سه طبقه اصلی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شامل صندوق‌های با درآمدثابت، صندوق‌های سهامی و صندوق‌های مختلط، به شرح زیر بوده است:
 
 
 شایان ذکر است که رتبه‌بندی فوق بر اساس امتیاز‌دهی به معیارهای 15 ‌گانه مربوط به فعالیت و عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری بر اساس مدل انحصاری شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت حاصل شده که به صورت دوره‌ای به‌روز می‌ شود.
شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت در جهت ارتقای شفافیت صنعت صندوق های سرمایه­ گذاری و کمک به تصمیم‌گیری بهتر سرمایه­ گذاران، سامانه هوشمند رتبه‌بندی صندوق‌های سرمایه‌گذاری را ایجاد کرده و بدون هیچ‌گونه تورش و جانبداری صندوق‌های برتر را معرفی می کند. لازم به ذکر است که رتبه‌بندی ارائه شده بر اساس ویژگی ­های ساختار صندوق­ ها و عملکرد گذشته آنها ارائه شده و تضمینی برای بازدهی بیشتر صندوق­ های اشاره شده در آینده نیست.

 

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد