Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/oupHzD
1396/12/19 - 13:55 تاريخ انتشار: 1162 تعداد بازديد: 48057 كد خبر:
نوبخت عنوان کرد:
چشم انداز مثبت اقتصاد ایران در سال آینده
محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران درباره چشم انداز اقتصادی کشور، گفت: قطعا سال آینده، سال بهتری خواهد بود و چشم اندازهای ما برای سال آینده امیدبخش بوده است.


سخنگوی دولت چشم انداز اقتصادی سال آینده کشور را مثبت تر از امسال توصیف کرد و گفت: امیدوارم سال آینده بتوانم اخبار خوبی از عملکرد دولت به ویژه در حوزه اشتغال و رشد اقتصادی ارائه کنم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران درباره چشم انداز اقتصادی کشور، گفت: قطعا سال آینده، سال بهتری خواهد بود و چشم اندازهای ما برای سال آینده امیدبخش است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: چشم انداز اقتصادی سال آینده کشور امیدبخش است و بالغ بر ۱۲۶ هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی با مشارکت صندوق توسعه ملی و بانک های بخش خصوصی در نظر گرفته ایم.

وی اضافه کرد: بیش از ۳۰هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی در نظر گرفته ایم و چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر در دست توزیع داریم.

نوبخت افزود: از سوی دیگر از منابع دیگری که باقی می ماند نسبت به پرداخت ها به ویژه در عرصه عمرانی استفاده می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه وضع سال آینده بهتر خواهد بود نیز افزود: پیش از این نفت را زیر ۴۰ دلار می فروختیم اما اکنون بالای ۶۰ دلار به فروش می رسد در حالی که به طور متوسط عملکرد ما ۵۱ دلار است که با پیش بینی های ما سال بهتری را از نظر اقتصادی پیش رو خواهیم داشت ضمن اینکه برنامه ها طوری تنظیم شده است که بر اساس منابع درونی پیش برود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد