Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/63Nnoh
1396/12/20 - 16:06 تاريخ انتشار: 1133 تعداد بازديد: 48080 كد خبر:
موج سواری شاخص های معاملاتی در بازار امارات
در ساعات پایانی بازار ، شاخص دی اف ام دوبی با رشد 0.9 درصدی همراه شد و شاخص ADX ابوظبی با رشد 0.1 درصدی معاملات را خاتمه داد .

قیمت سهام شرکت ها در بازار دوبی در نخستین ساعات معاملاتی روز یکشنبه با افزایش نسبی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، روند مثبت قیمت سهام صنایع خدمات مالی و بانک ها، املاک و مستغلات، صنایع انبوه سازی، فاینانس و سرمایه گذاری توانست بازار این کشور را با رشد دیگر شاخص های معاملاتی همراه کند.

در ساعات پایانی بازار ، شاخص دی اف ام دوبی با رشد 0.9 درصدی همراه شد و شاخص ADX ابوظبی با رشد 0.1 درصدی معاملات را خاتمه داد .

بیشترین میزان افزایش متغیر دی اف ام در بازار دوبی، مختص به سهام بانک ان دی بی، به عنوان بزرگترین بانک خاورمیانه از لحاظ دارایی بود که با رشد 13.6 درصدی همراه شد .

پس از آن، قیمت سهام شرکت امار مال با رشد 1.8 درصدی رو به رو شد و شرکت انبوه سازی اعمار نیز با افزایش 1.1 درصدی قیمت سهام، معاملات را خاتمه داد .

بیشترین میزان کاهش قیمت در این بازار به سهام شرکت هلدینگ مارکا اختصاص یافت که افت 6.3 درصدی را به ثبت رساند. بیمه اسلامی دوبی نیز با افت 4.06 درصدی قیمت سهام رو به رو شد و قیمت سهام بانک مشرق نیز با کاهش 3.7 درصدی در رتبه بعدی قرار گرفت.

اما در شاخص ADX ابوظبی، بیشترین میزان افزایش قیمت سهام به شرکت سیمان یونیون با رشد 3.2 درصدی اختصاص یافت. پس از آن قیمت سهام داناگاز با رشد 2.6 درصدی در رتبه بعدی قرار گرفت.

منفی ترین عملکرد در این متغیر نیز به بیمه یونیون با افت 9.8 درصدی قیمت سهام تعلق گرفت. بانک بین المللی کامرشیال نیز با کاهش 9.7 درصدی قیمت سهام، با افت شدیدی رو به رو شد در حالی که قیمت سهام شرکت بیمه امارات، نیز 4 درصد منفی شد.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد