Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/HsJd1B
1396/12/23 - 14:27 تاريخ انتشار: 1826 تعداد بازديد: 48157 كد خبر:
در نشست ‌همفکری فرابورس با حسابرسان معتمد سازمان بورس عنوان شد:
لزوم همراهی فناوری با خرد جمعی
سیدعلی حسینی با تاکید بر اینکه نوآوری به تخصیص بهینه منابع و در نتیجه سلامت اقتصادی می‌انجامد، افزود: با توجه به لزوم ارائه آمار به موقع از سوی حسابرسان، نیاز به نوآوری و استفاده بیشتر از فناوری‌های مالی در این حوزه احساس می‌شود.

مدیرعامل بورس انرژی در نشست ‌همفکری فرابورس با حسابرسان معتمد سازمان بورس با بیان اینکه تکنولوژی به تنهایی راهگشا نیست، گفت: باید این فناوری با خرد جمعی همراه شود و ما به شدت به همراهی این دو در کشور نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سیدعلی حسینی با تاکید بر اینکه نوآوری به تخصیص بهینه منابع و در نتیجه سلامت اقتصادی می‌انجامد، افزود: با توجه به لزوم ارائه آمار به موقع از سوی حسابرسان، نیاز به نوآوری و استفاده بیشتر از فناوری‌های مالی در این حوزه احساس می‌شود.

ندا بشیری، سرپرست ابزارهای نوین مالی فرابورس در نشست هم‌اندیشی با موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس دو تکنولوژی حوزه فین‌تک که بیشترین جایگاه را در میان جامعه حسابداران کسب کرده‌است، حسابداری ابری (Cloud Accounting) و زنجیره بلوکی (Blockchain) عنوان کرد.

وی گفت: با توجه به فراگیر شدن اینترنت در تمامی ابعاد زندگی شخصی و حرفه‌ای انقلاب فراگیر تکنولوژی «ابر» و «زنجیره بلوکی» دور از ذهن نیست و به دلیل مزیت‌های امنیت و اطمینان بالای این دو تکنولوژی، به نظر می‌رسد به زودی شاهد سلطه این فناوری‌ها در حوزه حسابداری و حسابرسی خواهیم بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد