Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/QQShjp
1396/12/23 - 12:27 تاريخ انتشار: 1247 تعداد بازديد: 48161 كد خبر:
اخلال‌گر بورس چین ۸۷۰ میلیون دلار جریمه شد
کمیسیون رگولاتوری بورس چین اعلام کرد که گروه «ژیامن بیبادائو» با استفاده از ۳۰۰ حساب تجاری اقدام به دستکاری قیمت های سهام ۲ بانک و یک شرکت تولید کننده آلومنیوم کرده و از این راه ۱۵۰ میلیون دلار به دست آورده است.


کمیسیون رگولاتوری بورس چین اعلام کرد که گروه «ژیامن بیبادائو» به دلیل دستکاری قیمت سهام و اخلال در بورس این کشور به ۸۷۰ میلیون دلار پرداخت جریمه محکوم شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از آسوشیتدپرس، رگولاتور بورس چین اعلام کرد که گروه «ژیامن بیبادائو» به دلیل دستکاری قیمت های سهام به منظور ایجاد تلاطم در بازارهای این کشور به پرداخت ۸۷۰ میلیون دلار جریمه شده است.

در همین حال، کمیسیون رگولاتوری بورس چین اعلام کرد که گروه «ژیامن بیبادائو» با استفاده از ۳۰۰ حساب تجاری اقدام به دستکاری قیمت های سهام ۲ بانک و یک شرکت تولید کننده آلومنیوم کرده و از این راه ۱۵۰ میلیون دلار به دست آورده است.

همچنین از سال ۲۰۱۵ میلادی به بعد همزمان با رسواگری در بورس این کشور و دستکاری قیمت سهام، چندین دانه درشت اخلالگر بورس دستگیر شدند که در سال گذشته میلادی هم مدیرعامل بزرگ ترین شرکت کارگزاری بورس این کشور دستگیر شد. گروه «ژیامن بیبادائو» به عنوان بزرگ ترین اپراتور خصوصی واگن های باری راه آهن در چین است.

بر پایه این گزارش، دولت چین چند روز پیش اعلام کرد که به دنبال تلفیق رگولاتورهای بانکداری و بیمه این کشور در راستای ارتقاء نظارت بر روی این دو صنعت است تا کنترل ریسک های مالی و سطح بدهی را افزایش دهد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد