Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/tqWiWg
1396/12/27 - 13:37 تاريخ انتشار: 1507 تعداد بازديد: 48231 كد خبر:
رییس کل بانک مرکزی:
تورم سال آینده تک رقمی خواهد ماند
ولی‌الله سیف در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت سال ۹۶ در جمع خبرنگاران، با ابراز رضایت از رسیدن به دامنه تورم تک رقمی در سال‌های ۹۵ و ۹۶ گفت: با استمرار و ادامه انضباط پولی و مالی که دولت به آن مقید است، انشاءالله در سال آینده نیز تورم تک ‌رقمی را خواهیم داشت.


رییس کل بانک مرکزی گفت: در سایه انضباط پولی و مالی دولت، تورم در سال آینده نیز تک رقمی خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ولی‌الله سیف در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت سال ۹۶ در جمع خبرنگاران، با ابراز رضایت از رسیدن به دامنه تورم تک رقمی در سال‌های ۹۵ و ۹۶ گفت: با استمرار و ادامه انضباط پولی و مالی که دولت به آن مقید است، انشاءالله در سال آینده نیز تورم تک ‌رقمی را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این انضباط می‌تواند زمینه‌ساز تحقق رشد اقتصادی، توسعه صادرات و ایجاد اشتغال شود، گفت: دستاورد ایجاد اشتغال در سال ۹۶ دستاورد ارزشمندی است و ادامه این فعالیت‌ها می‌تواند رفاه بیشتری را برای مردم فراهم آورد.

سیف درباره میزان تحقق شعار سال ۹۶ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نیز گفت: در حوزه اشتغال دولت دستاورد بسیار خوبی دارد و در زمینه تولید نظام بانکی تلاش‌های زیادی را به کار گرفت و با اقدام در جهت حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط نقش بسیار موثری را در تحقق رشد اقتصادی داشته است.

رییس کل بانک مرکزی ادامه داد: رشد اقتصادی بدون نفت در ۹ ماهه سال جاری بالای ۴ درصد است و به طور حتم در فصل آخر هم دستاوردها مثبت خواهد بود و این شرایط رشد و توسعه را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد