Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس انرژی
https://goo.gl/KoPUEy
1396/12/28 - 12:28 تاريخ انتشار: 1722 تعداد بازديد: 48248 كد خبر:
روز گذشته رقم خورد:
نخستین معامله سالانه برق با دوره تحویل سال ۹۷
در جریان معاملات روز گذشته، در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۵۵ هزار کیلووات در هر ساعت برق با دوره مصرف بارپایه و دوره تحویل هفتگی و سالانه عرضه شد که در مجموع ۱۲۱ میلیون و ۱۰۱ هزار کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از ۵۲ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال معامله شد.


نخستین معامله سالانه کالای برق با دوره تحویل سال۹۷ در بورس انرژی انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در جریان معاملات روز گذشته، در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۵۵ هزار کیلووات در هر ساعت برق با دوره مصرف بارپایه و دوره تحویل هفتگی و سالانه عرضه شد که در مجموع ۱۲۱ میلیون و ۱۰۱ هزار کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از ۵۲ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال معامله شد.

 لازم به ذکر است این نخستین معامله برق با دوره تحویل سالانه ۹۷ عرضه شده توسط نیروگاه طوس در تابلوی برق بازار فیزیکی بود که با حجم ۱۲ هزار قرارداد معادل ۱۰۵ میلیون و ۱۲۰ هزار کیلووات ساعت برق و به قیمت ۴۳۰ ریال با ارزشی بالغ بر ۴۵ میلیارد و ۲۰۱ میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در آغاز جلسه معاملاتی روز گذشته، نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲۸ فرودین ۹۷ گشایش و نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲ فرودین ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آنها آغاز شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد