Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/5iHZ6p
1396/12/28 - 14:32 تاريخ انتشار: 3654 تعداد بازديد: 48256 كد خبر:
پایان بهاری بازار سرمایه در آخرین روز کاری سال 96
در پایان معاملات امروز بورس، در ۵۹ هزار و ۳۱ نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۵۱۹ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۹۶ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۸۲ هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان رسید.


رشد ۴۷۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغییر به ۹۶ هزار و ۲۸۹ واحد باعث شد تا معاملات تالار شیشه ای در سال ۹۶ برای سهامداران بهاری به پایان برسد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در روزی که همه شاخص های بورس با افزایش مواجه شدند ارزش بازار نیز با ۴۷۰ واحد رشد به ۳۸۲ هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۶ با افزایش ۴۷۰ واحدی روی رقم ۹۶ هزار و ۲۸۹ واحد ایستاد. شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش ۱۲۱ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۲۷۱ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۷۱۶ واحدی به رقم  ۱۰۳ هزار و ۱۳۶ واحد دست یافت. شاخص بازار اول اما با افزایش ۴۵۴ واحدی به رقم ۶۸ هزار و ۱۲۴ واحد رسید و شاخص بازار دوم با افزایش ۳۷۵ واحدی عدد  ۲۰۶ هزار و ۴۸۶ واحد را تجربه کرد.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران بیش از ۴۹۶ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۵۱۹میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۵۹ هزار و ۳۱ نوبت داد و ستد بود.

بیشترین ارزش معاملات در بورس تهران شامل معاملات نماد پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه، بانک انصار، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و صندوق قابل معامله پارند و اوراق مشارکت سرمایه گذاری صندوق کارکنان نفت با نرخ سود سه ماهه ۲۱ درصدی بود.

در معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های «فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، بیمه کارآفرین، سرمایه‌گذاری ارس‌صبا، مبین ‌وان ‌کیش، سیمان هرمزگان، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان  غربی، بانک سینا، قند شیرین خراسان، سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا، سایپا، گروه سرمایه‌گذاری سایپا، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، ایرکا پارت صنعت، صنایع شیمیایی سینا، ‌ گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو، قطعات اتومبیل ایران» از سوی ناظر بازار سهام بازگشایی و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های «مارگارین، رینگ‌سازی مشهد و معدن روی زنگان» متوقف شدند.

در پایان معاملات امروز بورس، در ۵۹ هزار و ۳۱ نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۵۱۹ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۹۶ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۸۲ هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد