Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/yXwoUH
1397/01/05 - 09:15 تاريخ انتشار: 1946 تعداد بازديد: 48261 كد خبر:
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی عنوان کرد:
خلق ارزش و رشد بازارهای مالی در بستر فاینکس
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با اشاره به اینکه در فاینکس یازدهم تکنولوژی ها و یافته های جدید عرضه می شود،گفت: ریسک های جدیدی که ممکن است به بازار تحمیل شود در چنین نمایشگاهی بررسی و دستاوردهایی که برای کنترل ، مدیریت و تخصیص بهینه ریسک در دنیا وجود دارد در این رویداد معرفی می شود.


مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت بازارهای مالی و به ویژه بازار سرمایه، پویا و در حال تکامل هستند و دستاوردهای قابل توجهی برای اقتصاد به همراه دارند اما بدون فرهنگ سازی و ابزار های آموزشی شناخت آحاد جامعه از این حوزه ها تکمیل نمی شود.

حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازار های مالی ما در خدمت اقتصاد کشور هستند و از این رو بسیار مهم است برای توسعه آنها از آخرین دستاوردها ، یافته ها، دانش و تکنولوژی بهره برداری شود و نمایشگاه های تخصصی این فرصت را فراهم می کند.

مدیرعامل سمات با بیان اینکه نهاد های اجرایی بازارهای مالی کشور ما نیز همواره تلاش کرده اند در مسیر توسعه اقتصادی حرکت کنند افزود: این نهاد ها همواره در تلاش هستند تا با استفاده از دانش، مشکلات احتمالی را برطرف و از یافته های جدید برای ایجاد جریان صحیح نقدینگی در شریان های اقتصادی کشور استفاده کنند.

وی ادامه داد: با توجه به این رویکرد اقدامات گسترده ای در سطوح ملی و بین المللی انجام می شود که یکی از مهمترین آنها برگزاری نمایشگاه های تخصصی مانند فاینکس است.

وی با اشاره به اینکه فاینکس برای بازار های مالی خلق ارزش می کند اظهار داشت: نمایشگاه های تخصصی مانند فاینکس برای مبادله آخرین اطلاعات، دانش و تجربیات بین بازیگران و فعالان بازار های مالی در سطوح مختلف یک فرصت مهم محسوب می شود.

فهیمی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تکنولوژی ها و یافته های جدید عرضه می شود،گفت:  ریسک های جدیدی که ممکن است به بازار تحمیل شود در چنین نمایشگاهی بررسی و دستاوردهایی که برای کنترل ، مدیریت و تخصیص بهینه ریسک در دنیا وجود دارد در این نمایشگاه ها معرفی می شود.

وی یکی از اصول اصلی توسعه بازارهای مالی را موضوع گسترش ارتباطات و تعامل بین فعالان بازار های پول و سرمایه دانست و گفت: ارتباط نیازمند تکنولوژی و دانش برتر است. این نمایشگاه ها فرصتی برای برقراری ارتباط بین فعالان و بازارها است.

به گفته مدیر عامل سمات معمولا در حاشیه این نمایشگاه ها مذاکراتی می شود که محصول آن ارتباط بیشتر بین بازارهای مالی و فعالان بازار است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی  درباره برنامه های این نهاد در یازدهمین فایکنس بازار سرمایه نیز گفت: شرکت سپرده گذاری مرکزی  تلاش می کند تا آخرین یافته ها، دستاوردها و تجربیات را در این نمایشگاه عرضه کند. همچنین سرویس ها و خدمات جدید که ضرورت بازار است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: علاوه بر موارد مذکور شرکت سپرده گذاری مرکزی در فاینکس یازدهم این آمادگی را دارد که انتظارات فعالان بازار سرمایه را به شکل مستقیم دریافت  و مشکلات احتمالی را برطرف کند.  

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد