Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/JnDjsW
1397/01/07 - 11:21 تاريخ انتشار: 3093 تعداد بازديد: 48302 كد خبر:
روز گذشته به ثبت رسید:
بیش از ۳۸ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد
نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که روز گذشته در سررسید اردیبهشت سال جاری ۷۵۹ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه در این سررسید به رقم یک میلیون و ۷۳۳ هزار تومان ثبت شد.

معامله گران بازار آتی سکه در روز گذشته ۳۸ هزار و ۸۵۹  قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۷ هزار و ۱۱۱ میلیارد ریال دربورس کالای ایران منعقد کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا) و به نقل از بورس کالای ایران، نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که روز گذشته در سررسید اردیبهشت سال جاری ۷۵۹ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه در این سررسید به رقم یک میلیون و ۷۳۳ هزار تومان ثبت شد.همچنین در سررسید تیر ماه امسال نیز ۶۰۶ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل تیر ماه یک میلیون ۷۵۳ هزار تومان بود.

در روز گذشته و در سکه سررسید شهریور ماه سال جاری هزار و ۲۳ قرار داد و در سررسید آبان بالغ بر ۹ هزار و ۹۰۰ قرارداد روی تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و ۷۸۶ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال ۹۷ نیز معامله گران شاهد ثبت سکه به قیمت یک میلیون و ۸۳۱ هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

و اما در دورترین سررسید سکه آتی یعنی سررسید دی ماه سال جاری، سرمایه گذاران ۲۶ هزار و ۵۳۴  قرارداد به قیمت یک میلیون و ۸۴۷ هزار تومان منعقد کردند.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد