Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/KbrisN
1397/01/14 - 15:32 تاريخ انتشار: 1529 تعداد بازديد: 48338 كد خبر:
رییس جمهور عنوان کرد:
حمایت از کالای ایرانی، وظیفه ملی
رییس جمهور تقویت امید و نشاط در جامعه و ایجاد فضایی مناسب تر برای کار و تولید در سال 'حمایت از کالای ایرانی' را وظیفه و مسوولیت سنگین همه مسوولان کشور برشمرد.


حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در دیدار نوروزی جمعی از وزیران، استانداران و مدیران دستگاه های اجرایی اظهار داشت: مردم ولی نعمت مسوولان و عامل اصلی امنیت و وحدت جامعه هستند و همه تلاش ها باید در راستای خدمت به مردم و ایجاد فضایی امن تر و توام با آرامش و آسایش بیشتر برای آنان باشد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، رییس جمهور تقویت امید و نشاط در جامعه و ایجاد فضایی مناسب تر برای کار و تولید در سال 'حمایت از کالای ایرانی' را وظیفه و مسوولیت سنگین همه مسوولان کشور برشمرد و تاکید کرد: دولت در عرصه ایجاد اشتغال، مبارزه با فقر تا ریشه کنی فقر مطلق و کاهش فاصله میان دهک های پردرآمد و کم درآمد جامعه گام های ارزنده ای برداشته و این گام ها در سال جاری پرشتاب تداوم خواهد یافت.

رییس جمهوری با بیان این که خواست مردم از دولتی که به آن رای داده اند، تلاش بیشتر برای تقویت رفاه و امنیت است، گام برداشتن در مسیر گسترش بیشتر دسترسی به فضای ارتباطی، اطلاعات و قدرت انتخاب مردم را ضروری خواند.

روحانی تاکید کرد: داشتن پیام رسان های ایرانی، توانمند، امن و ارزان که بتوانند مشکل و نیازهای مردم را حل کنند ، بی تردید باعث افتخار همگان خواهد بود و هدف از ایجاد و تقویت نرم افزارها و پیام رسان های داخلی نباید فیلتر یا مسدود کردن دسترسی ها باشد بلکه باید با هدف رفع انحصار در پیام رسان ها انجام شود.

وی آموزش استفاده بهینه از فضای مجازی و تدوین محتوای مناسب و خوب برای انتشار در این فضا را نیز ضروری خواند و گفت: فضای مجازی خوب با تولید محتوای خوب، جذاب و مفید و نه صرفا با انحصار و محدود کردن آن ، تامین خواهد شد.

رییس جمهوری تعامل سازنده با همسایگان و جهان را از سیاست های اصولی ایران اسلامی برشمرد و یادآور شد: با تعامل با همسایگان و جهان ، بی تردید منافع و سود بیشتری عاید کشور می شود و این سیاست بویژه در سال حمایت از تولید کالای ایرانی، بیش از پیش پیگیری خواهد شد.

                               خبر: امیررضا خطیر
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد