Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/eKLiJz
1397/01/17 - 07:21 تاريخ انتشار: 1686 تعداد بازديد: 48368 كد خبر:
رئیس هیات مدیره فرابورس ایران:
فین‌استارز 2018 چالش‌محور و کیفی‌تر برگزار می شود
فین‌استارز دیگر صرفاً یک عنوان نیست
نعمتی، تجربه موفق برگزاری فین‌استارز در دوره قبل را تا بدان‌جا دانست که به گفته وی موجب شده این رویداد از یک عنوان به فرایندی اثرگذار تبدیل و توجه هر چه بیشتری از سوی فعالان بازارهای مالی به سمت آن جلب شود.

بازیگران اصلی بازار کسب‌وکارهای نوپای مالی، پولی و بیمه از جمله استارت‌آپ‌های فین‌تکی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، فرشتگان سرمایه‌گذار، سازمان‌های دولتی و تصمیم‌گیران اصلی این صنعت، اواخر فروردین‌ماه برای سومین بار در بزرگترین گردهمایی استارت‌آپ‌ها و فعالان فین‌تک یعنی فین‌استارز 2018 که با هدف رفع نیازهای فناورانه بازارهای مالی کشور برگزار می‌شود، گرد هم می‌آیند تا به شبکه‌سازی کارآمد و هدفمند بپردازند.

رئیس هیات‌مدیره فرابورس ایران در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) با یادآوری اینکه برگزاری فین‌استارز به عنوان مهم‌ترین رویداد استارت‌آپی بازارهای مالی کشور از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به فرابورس ایران سپرده شده است، گفت: برپایی تخصصی این رویداد با رویکرد فرآیندسازی آن کمک می‌کند تا در مسیری هموارتر، تکنولوژی مالی در ایران معنا پیدا کند و بتوان به دانش روز و پرورش ایده‌های نو در بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی دست یافت.

مهرداد نعمتی با اشاره به اینکه استارت‌آپ‌ها در مقطع کنونی دارای اکوسیستمی هستند که اگر نتوان اجزای آن را کنار یکدیگر قرار داد به نتیجه مطلوب منجر نخواهد شد، یادآور شد: قرار گرفتن اجزای این اکوسیستم مانند صندوق‌های جسورانه، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و ... در کنار یکدیگر که در فین استارز اتفاق می‌افتد به خوبی می‌تواند زمینه‌ساز دستیابی به منافع حداکثری برای تمامی بازیگران حوزه دانش‌بنیان و فین‌تک‌ها شود.

نعمتی تجربه موفق برگزاری فین‌استارز در دوره قبل را تا بدان‌جا دانست که به گفته وی موجب شده این رویداد از یک عنوان به فرایندی اثرگذار تبدیل و توجه هر چه بیشتری از سوی فعالان بازارهای مالی به سمت آن جلب شود.

وی با بیان اینکه با تجربه‌هایی که از برگزاری دوره پیشین این رویداد به دست آمده فین‌استارز 2018 چالش‌محور و کیفی‌تر برپا خواهد شد، گفت: با اعلام اولویت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری از سوی دبیرخانه فین‌استارز، استارت‌آپ‌ها، کارآفرین‌ها، ایده‌پردازان و به طور کلی شرکت‌های فعال ‏در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند در این رقابت حضور یابند که جوایز آن جذب سرمایه‌گذار خواهد بود.

به گفته رئیس هیات‌مدیره فرابورس ایران ایده‌‏پردازان می‌توانند با ارائه بهترین راه‌حل‌ها در جهت اولویت ارائه شده توسط سرمایه‌گذاران در قالب یک مدل کسب‌وکار ‏مراحل توافق با سرمایه‌گذار را نیز به عنوان جایزه این مسابقه طی کنند.‏

نعمتی با تاکید بر لزوم همراهی سازمان بورس با فرابورس ایران در برگزاری رویداد فین‌استارز، خاطرنشان کرد: در مقطع کنونی بدون حضور فناوری اطلاعات و تکنولوژی روز راهی برای توسعه و پیشرفت وجود ندارد و با درک این مطلب توسط مسئولان بازار سرمایه و تلاش برای حرکت به این سمت، رویداد فین‌استارز گام بلندی در این مسیر به منظور استانداردسازی و به روزرسانی بسترهای اطلاعاتی، متناسب با نیاز بازارهای مالی کشور به شمار می‌رود.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد