Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
روی خط رسانه ها
https://goo.gl/AT2R3i
1397/01/17 - 12:26 تاريخ انتشار: 882 تعداد بازديد: 48372 كد خبر:
در نشست هفته آتی کمیسیون اقتصادی انجام می شود:
بررسی هزینه های اقتصادی تلگرام و نوسانات نرخ ارز
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی طرحی دو فوریتی برای ساماندهی بازار ارز تهیه کرده که این طرح در حال بررسی است.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از بررسی دو موضوع تهدیدهای اقتصادی تلگرام و ضرورت حفظ اطلاعات شخصی کاربران و نیز نوسانات نرخ ارز در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، فاطمه حسینی، با بیان اینکه قرار است هفته آینده در کمیسیون اقتصادی دو موضوع مهم مورد بررسی قرار گیرد، گفت: نخستین موضوع بحث تلگرام است که در این راستا نشست مشترک کمیسیون اقتصادی و امنیت ملی با وزیر ارتباطات و دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره تلگرام از منظر ریسک‌ها و هزینه‌های اقتصادی  بر کشور از طریق تلگرام برگزار می شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستور کار دیگر کمیسیون بررسی بازار ارز با حضور رئیس کل بانک مرکزی است، افزود: این جلسه در راستای نقش نظارتی کمیسیون اقتصادی در این حوزه است که در این جلسه برخی خلأها را که می توان با قانونگذاری مرتفع کرد نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیته ساماندهی بازار ارز کمیسیون اقتصادی طرحی دوفوریتی برای ساماندهی بازار ارز تهیه کرده که این طرح در کمیته در حال بررسی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی طرحی دو فوریتی برای ساماندهی بازار ارز تهیه کرده که این طرح در حال بررسی است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد