Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/3bxJSU
1397/01/18 - 16:45 تاريخ انتشار: 967 تعداد بازديد: 48404 كد خبر:
انعقاد ۱۳۳ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالای ایران
در معاملات آتی سکه طی هفته گذشته، سکه سررسید دی ماه به عنوان پرطرفدارترین سررسید لقب گرفت به نحوی که طی سه روز معاملاتی هفته گذشته ۱۱۳ هزار و ۱۹۱ قرارداد به ارزش معاملاتی ۲۱ هزار و ۶۷۱ میلیارد ریال در این سررسید مورد معامله قرار گرفت.


هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران ۱۳۳ هزار و ۶۶۵  قرارداد آتی سکه به ارزش ۲۵ هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر،  در معاملات آتی سکه طی هفته گذشته، سکه سررسید دی ماه به عنوان پرطرفدارترین سررسید لقب گرفت به نحوی که طی سه روز معاملاتی هفته گذشته ۱۱۳ هزار و ۱۹۱ قرارداد به ارزش معاملاتی ۲۱ هزار و ۶۷۱ میلیارد ریال در این سررسید مورد معامله قرار گرفت.

رتبه دوم معاملات آتی سکه نیز به سررسید آبان سال ۹۷ تعلق گرفت به طوری که معامله گران در این سررسید ۱۶هزار قرارداد به ارزش ۲ هزار و ۹۹۱ میلیارد ریال در این موعد تحویل به ثبت رساندند.این در حالی است که در مکان سوم بازار آتی نیز قرارداد شهریور ماه سال آینده قرارگرفت؛ به طوری که معامله گران با داد و ستد یک هزار و ۸۹۷ قرارداد به ارزش ۳ هزار و ۴۶۵ میلیارد ریال معاملات خود را در هفته اخیر به پایان رساندند.

در سررسید اردیبهشت ماه سال ۹۷ نیز یک هزار و ۶۱۳ قرارداد به ارزش ۲ هزار و ۸۴۵ میلیارد ریال معامله شد. همچنین سررسید تیر ماه سال ۹۷ با داد و ستد ۹۶۲ قرارداد به ارزش یک هزار و ۷۲۴  میلیارد ریال در مکان آخر بازار آتی از نظر حجم معاملات ایستاد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد