Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/yeJ5na
1397/01/24 - 09:34 تاريخ انتشار: 2326 تعداد بازديد: 48472 كد خبر:
مدیرعامل شرکت سبد گردان پاداش سرمایه مطرح کرد:
ایجاد سینرژی جدید بین سهامداران و بازار سرمایه در فاینکس 2018
این رویداد که منجر به گردهمایی تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف، نهادهای تحت نظارت سازمان بورس در کنار نهادهای مالی و بانک ها می شود سینرژی و هم افزایی سهامداران با بازار سرمایه را فراهم می آورد.
 

برگزاری نمایشگاه های تخصصی باعث می شود که یک گردهمایی کلی از تمامی خبرگان این صنعت شکل بگیرد و باعث آشنا شدن سهامداران با تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف و نهادهای تحت نظارت سازمان بورس شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کوروش شمس، مدیرعامل شرکت سبد گردان پاداش سرمایه در خصوص فاینکس 2018 و مزیت های آن برای ارتقاء فرهنگ سهامداری بیان داشت: این رویداد که منجر به گردهمایی تمامی ارکان بازار سرمایه، شرکت های مختلف، نهادهای تحت نظارت سازمان بورس در کنار نهادهای مالی و بانک ها می شود سینرژی و هم افزایی سهامداران با نهادهای بازار سرمایه را فراهم می آورد.

وی در این خصوص ادامه داد: سرمایه گذاری در بازار سرمایه باید به سمت فرهنگ سازی پیش برود که به نظر می رسد این مهم در فاینکس 2018 محقق خواهد شد. به طوری که این فرهنگ شکل بگیرد که سرمایه گذارانی که تخصص آنچنانی ندارند از طریق سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری، نهادهای سبدگردان، یا شرکت های مشاور سرمایه گذاری اقدام کنند.

شمس در این خصوص افزود: برگزاری این نمایشگاه ها باعث می شود فرهنگ سرمایه گذاری و آموزش راه های درست سرمایه گذای به مردم از نزدیک صورت بگیرد. در کنار این قضیه، بحث تامین مالی برای شرکت های تولیدی و شرکت های خدماتی نیز بحث داغی است و به نظر می رسد برگزاری این نمایشگاه با در نظر گرفتن این مهم که بانک و بورس در کنار هم حضور دارند می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی با ابزارهای تأمین مالی باشد.

وی در خصوص همخوانی تحقق شعار امسال در بازار سرمایه خاطرنشان کرد: قطعا بازار سرمایه از مهمترین ارکان در تحقق اهداف عملیاتی حمایت از تولید داخلی است. در این راستا تامین مالی ارزان قیمت از طریق بازار سرمایه و نیز استفاده از پتانسیل های بورس کالا از اهم موارد خواهد بود.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ( فاینکس 2018)  از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های علاقه مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد