Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/3eyNpj
1397/01/21 - 11:48 تاريخ انتشار: 1326 تعداد بازديد: 48474 كد خبر:
کرباسیان اعلام کرد:
تشکیل کارگروه ساماندهی بازار ارز/مشکلی برای تامین ارز تجاری نداریم
مسعود کرباسیان با اشاره به اینکه دولت مشکلی برای تامین ارز تجاری کشور ندارد، درباره واردات ۵۴ میلیارد دلار کالا در سال گذشته گفت: دولت مشکلی برای تامین ارز تجاری کشور ندارد.


وزیر اقتصاد با اشاره به تشکیل کمیته ای بین دولت و مجلس به منظور ساماندهی بازار ارز، افزود:‌ ۵۴ میلیارد دلار کالا در سال گذشته وارد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مسعود کرباسیان با اشاره به اینکه دولت مشکلی برای تامین ارز تجاری کشور ندارد، درباره واردات ۵۴ میلیارد دلار کالا در سال گذشته گفت: دولت مشکلی برای تامین ارز تجاری کشور ندارد.

کرباسیان در جلسه مشترک با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: جذابیت سفته بازی موجب شده بخش کوچکی به دنبال تاثیرگذاری بر روی بخش بزرگتری باشد و این نرخ فعلی ارز منطقی نیست.

وی ادامه داد: اگر شخصی به نام دولت مصاحبه ای کرده مورد قبول دولت نبوده و نیست و حتی بنده به عنوان وزیر اقتصاد هم در جایگاهی نیستم که در خصوص ارز سخنی بگویم و این موضوع تنها در حوزه اختیار بانک مرکزی است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: دولت به نظرات تخصصی کمیسیون اقتصادی مجلس نیاز دارد و بابت تشکیل کمیته ای برای ساماندهی اوضاع ارز قدردانی می کنم.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد