Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/hFC3EH
1397/01/21 - 11:59 تاريخ انتشار: 888 تعداد بازديد: 48475 كد خبر:
مدیرعامل شرکت بورس مطرح کرد:
فاینکس 2018؛ بزرگترین فرصت تامین مالی برای بنگاه‌های اقتصادی
حسن قالیباف اصل مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) را مهمترین رویداد مالی کشور خواند و گفت: در نمایشگاه فاینکس بازار‌های مالی فعال کشور اعم از بورس، بانک و بیمه حضوردارند که می‌تواند زمینه سرمایه گذاری و فرصت تامین مالی برای بنگاه‌های اقتصادی در مدت برگزاری نمایشگاه فراهم کنند.


مدیرعامل شرکت بورس تهران فاینکس 2018 را مهمترین فرصت تامین مالی برای بنگاه‌های اقتصادی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شما نیوز، حسن قالیباف اصل مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) را مهمترین رویداد مالی کشور خواند و گفت: در نمایشگاه فاینکس بازار‌های مالی فعال کشور اعم از بورس، بانک و بیمه حضور دارند که می‌تواند زمینه سرمایه گذاری و فرصت تامین مالی برای بنگاه‌های اقتصادی در مدت برگزاری نمایشگاه فراهم کنند.

وی افزود: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در طول مدت برگزاری فرصتی را برای آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه فراهم می کند و همچنین موقعیت خوبی در اختیار نهاد‌های فعال در بازار سرمایه قرار می‌دهد تا در یک مدت کوتاه بتوانند فرهنگ سازی، آموزش و بازاریابی را انجام دهند.
قالیباف اصل در ادامه گفت: در دوره‌های قبلی برگزاری نمایشگاه شاهد حضور سرمایه گذاران خارجی هم به جهت بازدید هم به عنوان مشارکت کننده در نمایشگاه بوده‌ایم، که این مهم نیز یکی از فرصت‌های خوب برای همکاری نهاد‌های داخلی با نهاد‌های بین المللی است که در طول برگزاری نمایشگاه فراهم می‌شود.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت‌های علاقه‌مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می‌توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد