Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/3tJeo7
1397/01/21 - 12:49 تاريخ انتشار: 789 تعداد بازديد: 48480 كد خبر:
عضو شورای عالی بورس خبر داد:
فاینکس عامل محرک برای رشد نهاد‌های مالی کشور
نمایشگاه بورس بانک بیمه تاکنون رضایت بخش بوده و روبه پیشرفت است و همین نیز انگیزه‌ای برای نهاد‌های مالی است که در طول سال فعالیت پرباری داشته تا در نمایشگاه حرفی برای گفتن داشته باشند.


عضو شورای عالی بورس نمایشگاه بورس را انگیزه‌ای برای فعالیت پربارتر نهاد‌ های مالی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، قاسم محسنی، عضو شورای عالی بورس با بیان اینکه هرساله فاینکس با حضور نهاد‌ های مالی اعم از بانک‌ ها بیمه‌ ها و شرکت‌ هایی که در بازار سرمایه فعالیت می‌کنند برگزار می‌شود گفت: در نمایشگاه بورس، بانک بیمه، نهاد‌ های مالی محصولات و خدمات خود را ارائه می‌دهند، همچنین این نهاد‌ ها با حضور پررنگ خود در نمایشگاه فاینکس دستاورد‌ های یکسال فعالیت خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

وی در ادامه گفت: نمایشگاه بورس بانک بیمه تاکنون رضایت بخش بوده و روبه پیشرفت است و همین نیز انگیزه‌ای برای نهاد‌ های مالی است که در طول سال فعالیت پرباری داشته تا در نمایشگاه حرفی برای گفتن داشته باشند.

عضو شورای عالی بورس افزود: فاینکس می‌تواند برای سرمایه گذاران نیز فرصتی فراهم کند تا از نزدیک با خدمات و محصولات نهاد‌ های مالی آشنا شوند و با مسئولین مربوطه صحبت و نظر ودیدگاه خود را در مورد بازار سرمایه مطرح کنند که به نظر این اتفاق بسیار خوشایندی است.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت‌ های علاقه‌ مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می‌توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/ مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد