Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/4DKZgn
1397/01/21 - 15:16 تاريخ انتشار: 660 تعداد بازديد: 48484 كد خبر:
رشد قیمت سهام داروسازی بایر و لوئی ویتون در اروپا
رشد قیمت سهام شرکت ها در بازارهای اروپایی در حالی به ثبت رسید که بازارهای آسیایی نیز در ساعات نخستین معاملاتی روند صعودی را به ثبت رساندند .

بازارهای اروپایی در آخرین ساعات معاملاتی با رشد شاخص ها همراه شدند در حالی که قیمت سهام شرکت داروسازی بایر آلمان در پی ادغام با شرکت تولید محصولات کشاورزی مونسانتو توانست با افزایش چشمگیری همراه شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، رشد قیمت سهام شرکت ها در بازارهای اروپایی در حالی به ثبت رسید که بازارهای آسیایی نیز در ساعات نخستین معاملاتی روند صعودی را به ثبت رساندند .

نشست سالانه مجمع آسیایی بوآئو با سخنرانی شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین در خصوص تعرفه های وارداتی توانست کمی نگرانی بازارها را نسبت به آینده روابط اقتصادی آمریکا و چین آرام کند.

کاهش تعرفه خودروهای وارداتی به چین یکی از وعده هایی بود که نخست وزیر این کشور در این نشست اعلام داشت و موجب شد تمامی بازارها با روند صعودی شاخص ها همراه شوند.

در بازارهای آسیایی، شاخص نیکی اپن با رشد 0.5 درصدی همراه شد در حالی که تاپیکس ژاپن 0.3 درصد رشد کرد و بورس هنگ کنگ با افزایش 1.6 درصدی شاخص اصلی معاملات را خاتمه داد .

در سوی دیگر، بازارهای اروپایی نیز روند افزایشی شاخص ها را به ثبت رساندند. در حالی که ادغام شرکت داروسازی بایر با یکی از شرکت ها بزرگ در زمینه محصولات کشاورزی توانست موجب رشد 4.3 درصدی قیمت سهام بایر شود.

در این میان، قیمت سهام شرکت مد و پوشاک لوئی ویتون با رشد 5 درصدی همراه شد . افزایش میزان فروش این شرکت در چهار ماهه ابتدایی سال و افزایش تمایل چینی ها به خرید لوازم لوکس توانست موجب رشد قیمت سهام این شرکت مد و زیبایی را فراهم کند.

در دیگر بازارهای اروپایی، شاخص فوتسی لندن با رشد 0.5 درصدی همراه شد در حالی که داکس آلمان نیز 1.3 درصد مثبت شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد