Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/ErJn4t
1397/01/26 - 10:37 تاريخ انتشار: 1039 تعداد بازديد: 48556 كد خبر:
مدیرعامل کارگزاری فیروزه آسیا مطرح کرد؛
تاثیر نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بر توسعه بازار سرمایه
نمایشگاه بورس، بانک و بیمه نباید منحصر به کسانی باشد که به بازار سرمایه متصلند و با آن آشنایی دارند؛ لذا برای این نمایشگاه، باید به نحوی سرمایه گذاری و اولویت بندی شود که افراد خارج از این بازار هم جذب شوند و محصولات خود را عرضه کنند .

مدیرعامل کارگزاری فیروزه آسیا، برگزاری هر چه قوی تر فاینکس 2018 و مشارکت بیشتر فعالان بازار سرمایه را بر توسعه این بازار موثر دانست.

بهنام چاوشی به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: قاعدتا اولویت هر مجموعه تجاری این است که بتواند محصولات خود را معرفی و ارائه کند تا دیگران روی آن محصولات سرمایه گذاری کنند و زمینه ساز توسعه آن محصولات شوند.

وی افزود: فضای تعاملی نمایشگاه همچنین در معرفی ابزارهای نوین بازارهای بورس، بانک و بیمه و همین طور فرصت آفرینی استارتاپ ها تاثیرگذار خواهد بود .

چاوشی با بیان اینکه در بازارهای مالی و بورس، محصولات لزوما محصولات فیزیکی و مشهودی نیستند و بنابراین توسط مردم دیده نمی شوند، اظهار داشت: یکی از بهترین ابزارهایی که می تواند این محصول را قابل ارائه کند، نمایشگاهی است که به شکل تخصصی و سالانه برگزار می شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه هرچه قوی تر برگزار شود و مشارکت بیشتر فعالان را داشته باشد، قطعا به توسعه بازار کمک خواهد کرد .

مدیرعامل کارگزاری فیروزه آسیا توضیح داد: این وظیفه، وظیفه ای است که هم به عهده سیاستگذاران بازار سرمایه - از بالاترین تا پایین ترین سطح- است و هم به عهده خود نهادهای مالی و فعالین بازار اعم از حقیقی و حقوقی که بتوانند محصولات خود را در نمایشگاه عرضه  و افراد را تشویق کنند تا به  سرمایه گذاری در این بازار بپردازند .

چاوشی  همچنین در خصوص ارزیابی خود از دوره های قبلی نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: این نمایشگاه، نمایشگاهی بوده که از آغاز تاکنون، هرسال توسعه پیدا کرده و استقبال بیشتری از آن شده است .

وی افزود: البته نمایشگاه بورس، بانک و بیمه نباید منحصر به کسانی باشد که به بازار سرمایه متصلند و با آن آشنایی دارند؛ لذا برای این نمایشگاه، باید به نحوی سرمایه گذاری و اولویت بندی شود که افراد خارج از این بازار هم جذب شوند و محصولات خود را عرضه کنند .

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ( فاینکس 2018) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های علاقه مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد