Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/LKRDFx
1397/01/26 - 10:23 تاريخ انتشار: 792 تعداد بازديد: 48569 كد خبر:
اعلام زمان مجمع سالانه و فوق العاده ۲ شرکت بورسی
شرکت فرآورده های نسوز آذر و آهنگری تراکتور سازی ایران پیرو اتمام دوره مالی منتهی به اسفند سال گذشته،زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کرد.همچنین شرکت فرابورسی آداک نیز برنامه افزایش سرمایه ۴۷۵ درصدی را از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته اعلام کرد.


دو شرکت بورسی فرآورده های نسوز آذر و آهنگری تراکتور سازی ایران، زمان برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فرآورده های نسوز آذر پیرو اتمام دوره مالی منتهی به اسفند سال گذشته،زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کرد.

براین اساس،"کاذر" ساعت 10 روز سه شنبه 4 اردیبهشت در اصفهان، خیابان هزار جریب، خ ششم ملاصدرا،پلاک 1.12 به این مجمع می رود.

همچنین، سهامداران شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران جهت تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه ساعت 15 روز دوشنبه 3 اردیبهشت در هتل اسپیناس پالاس به مجمع فوق العاده روانه می شوند.

بنابراین گزارش،"خاهن" مجوز افزایش سرمایه 50 درصدی را از سازمان بورس گرفت تا سرمایه را از 146.1 به 219.1 میلیارد تومان برساند.تامین مالی این شرکت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با 2 هدف اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش صورت می گیرد.شخصی حقیقی با 48.1 درصد و شرکت پولاد قطعه با 21 درصد سهم،جزء سهامداران این شرکت که در بازار دوم معاملات بورس درج شده هستند.

همچنین شرکت فرابورسی آداک نیز برنامه افزایش سرمایه ۴۷۵ درصدی را از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته اعلام کرد. شرکت آداک که با سرمایه اسمی 87 میلیارد تومانی در بازار معاملاتی پایه ج درج شده،برنامه افزایش سرمایه 475 درصدی را اعلام کرد.

در این راستا، "وآداک" در نظر دارد در صورت موافقت سازمان بورس، سرمایه فعلی را به 500 میلیارد تومان برساند.تامین مالی این شرکت از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته با هدف تامین منابع مالی برای سرمایه گذاری های جدید و اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

بنابراین گزارش، سهامدار عمده این شرکت که در گروه سرمایه گذاری ها حضور دارد، یک شخصی حقیقی با 99.8 درصد سهم،. است

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد