Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/fB8vSq
1397/01/27 - 17:17 تاريخ انتشار: 922 تعداد بازديد: 48592 كد خبر:
با حضور مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس؛
اولین نرم افزار معرفی ابزارها و نهادهای بازار سرمایه رونمایی شد
نسخه اول فی که برای اولین بار به معرفی ابزارها و نهادهای مالی بازار سرمایه ایران می پردازد، امکان آشنایی با اصول بازار سرمایه، کارکرد ابزارها و نهادهای مالی این بازار، فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در بورس و آخرین قوانین و مقررات بازار سرمایه را در اختیار می گذارد.

اولین نرم افزار معرفی ابزارها و نهادهای بازار سرمایه که توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس طراحی و تولید شده، دقایقی پیش رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، نسخه اول نرم افزار "فی" که برای اولین بار به معرفی ابزارها و نهادهای مالی بازار سرمایه ایران می پردازد، امکان آشنایی با اصول بازار سرمایه،کارکرد ابزارها و نهادهای مالی این بازار، فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در بورس و آخرین قوانین و مقررات بازار سرمایه را در اختیار می گذارد.

همچنین دسترسی در دو نسخه Android وIOS ، امکان مشاهده دسته بندی شده تمامی مطالب مرتبط با بازار سرمایه،امکان پاسخگویی به سؤالات مرتبط با بازار سرمایه، اطلاع رسانی رویدادها و دستاوردهای بازار سرمایه، امکان یادداشت گذاری در تمامی مطالب، دانشنامه های کاربردی و مختصر برای آگاهی از ابزارها و نهادهای مالی بازار سرمایه از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

برای اپلیکیشن فی، طرح های توسعه ای نیز دیده شده و امید می رود به عنوان نرم افزار جامع در بخش های مختلف بازار سرمایه به ویژه فرهنگ سازی در این بازار به کار گرفته شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد