Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/f4zdA3
1397/01/27 - 17:43 تاريخ انتشار: 881 تعداد بازديد: 48595 كد خبر:
افزونه فاینکس 2018 در دسترس بازدید کنندگان
در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس ، بانک و بیمه با بکارگیری فناوری ها و راهکار های نوآورانه بستر مناسب تری رای استفاده مشارکت کنندگان، بازدید کنندگان و علاقه مندان فراهم آمده است.


نمایشگاه بین‌المللی بورس ، بانک و بیمه در حالی وارد دهه دوم فعالیت خود می شود که با تکیه بر تجربیات سال های گذشته خود و بهره گیری از تجربیات سایر نمایشگاه های پیشرو در این حوزه تلاش می کند تا با بکارگیری فناوری ها و راهکار های نوآورانه بستر مناسب تری را برای استفاده مشارکت کنندگان، بازدید کنندگان و علاقه مندان فراهم آورد .
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در FINEX2018 تغییر رویکرد برگزار کنندگان حول محور توسعه ارتباطات و شبکه سازی درون حوزه ای متمرکز بوده است و در این راستا فعالیت های متنوعی را در بستر سازی نموده است.
طراحی و به کار گیری اپلیکیشن اختصاصی نمایشگاه FINEX2018 یکی از مهمترین اقدامات در این خصوص است که به فعالان این نمایشگاه این فرصت را می دهد تا در هرلحظه از وضعیت رویداد ها، مشارکت کنندگان، اطلاعیه ها و اخبار بصورت زنده مطلع شوند.
استفاده کنندگان از این نرم افزار موبایلی می توانند به صورت زنده نظاره گر فاینکس تی وی رسانه اختصاصی نمایشگاه باشند.
با ثبت نام بصورت آزاد و یا از طریق لینکدین در این اپ و معرفی وابستگی خود به هر یک از مشارکت کنندگان و یا معرفی به عنوان بازدید کننده می توانند افراد و مسئولین مخاطب خود را پیدا کرده و ارتباط موثر تری را در نمایشگاه رقم بزنند.
در تقویم رویداد ها هر یک از مشارکت کنندگان می توانند اطلاعات رویداد های آموزشی، رونمایی ها و سایر فعالیت ها را ثبت نموده و استفاده کننده از اپ ضمن اضافه کردن آن به علاقه مندی ها آن را به تقویم گوشی خود اضافه نمایند و بتوانند بهره لازم را از حضور در این رویداد ها ببرند.
اطلاع از مشخصات مشارکت کنندگان، نقشه سالن ها و دسترسی به سایر اطلاعیه ها و اخبار از دیگر امکانات این نرم افزار است.
از همه مخاطبان، علاقه مندان، بازدید کنندگان و مشارکت کنندگان محترم دعوت می شود تا با نصب این نرم افزار روی گوشی های خود بازدید و حضور موثر تری در این نمایشگاه داشته باشند.
جهت نصب این نرم افزار روی گوشی های Android و iOS  استفاده کنید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد