Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/z223Ya
1397/01/29 - 15:26 تاريخ انتشار: 1273 تعداد بازديد: 48628 كد خبر:
در معاملات امروز ثبت شد:
فلزات اساسی، قند و شکر و خودرو در صدر معاملات بورس تهران
در معاملات امروز سرمایه گذاران بیش از 425 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و 93 میلیارد ریال بود و در 35 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

در داد و ستدهای روز جاری سرمایه گذاران بورسی بیش از 425 میلیون برگه دارایی مالی را دست به دست کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در معاملات امروز سرمایه گذاران بیش از 425 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و 93 میلیارد ریال بود و در 35 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

در بازار آخرین روز کاری فروردین ماه همه شاخص های بورس به جز شاخص بازار دوم صعودی بودند. شاخص کل یک واحد بالا رفت . شاخص بازار اول نیز 63 واحد رشد کرد اما شاخص بازار دوم 322 واحد نزولی شد.

نمادهای گل گهر، فولاد خوزستان، سرمایه گذاری غدیر و چادرملو با بیشترین تاثیر مثبت برشاخص مانع افت این متغیر شدند. این در حالی بود که نمادهای ملی مس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و داروسازی دکتر عبیدی امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص ثبت کردند.

در بازار امروز گروه های فلزات اساسی، قند و شکر و خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعتی قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای قند پیرانشهر، قند لرستان، شکر شاهرود، قند شیرین خراسان، ایران ارقام، قند ثابت و قند نیشابور بود.

در مقابل نمادهای سیمان کردستان، سایپا شیشه، آبسال، کاشی تکسرام، داروسازی دکتر عبیدی، چرخشگر و پمپ ایران با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات نشستند.

سرمایه گذاران بورسی امروز برای خرید اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، واحدهای صندوق امین یکم، پارند پایدار سپهر، اوراق صکوک سایپا و اوراق مشارکت شهرداری شیراز بیشترین تقاضا را ثبت کردند.

در مقابل بیشترین عرضه ها در نمادهای کنتورسازی، اوراق صکوک گل گهر، اوراق صکوک سایپا و اوراق مشارکت شهرداری مشهد ثبت شد.

در پایان معاملات امروز ملی مس با معامله بلوکی 80میلیون سهم به ارزش 208 میلیارد ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کردند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد