Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/2RUUQy
1397/01/31 - 11:13 تاريخ انتشار: 1213 تعداد بازديد: 48646 كد خبر:
مدیرعامل کارگزاری بانک سپه:
کاهش هزینه و زمان در یافتن ایده نو مزیت فین استارز است
فین‌استارز 2018 باکیفیت‌تر از دوره‌های گذشته برگزار شد
ما فرصت‌ آشنایی با ایده‌های نو در کشور را نداریم؛ چرا که آشنایی با استارت‌آپ‌هایی که فعالیت آن‌ها در حوزه فین‌تک است هم وقت گیر و هم پرهزینه است، اما فین‌استارز این مشکل را رفع کرده و فرصت آشنایی سرمایه گذاران با ایده‌های جدید و خلاقانه را فراهم کرده است.
 

مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در حاشیه ر‌‌‌‌‌ویداد فین استارز2018 با تاکید بر افزایش چشمگیر کیفیت برگزاری این رویداد در سال جاری، اظهار کرد: ما فرصت‌ آشنایی با ایده‌های نو در کشور را نداریم؛ چرا که آشنایی با استارت‌آپ‌هایی که فعالیت آن‌ها در حوزه فین‌تک است هم وقت گیر و هم پرهزینه است، اما فین‌استارز این مشکل را رفع کرده و فرصت آشنایی سرمایه گذاران با ایده‌های جدید و خلاقانه را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، سید ابراهیم عنایت با اشاره به اینکه در رویداد فین‌استارز توانستیم با تک تک استارت‌آپ‌ها آشنا شویم، اظهار کرد: به این رویداد آمدیم تا روی ایده‌ها و استارت‌آپ‌هایی که در راستای برنامه ما هستند، سرمایه‌گذاری کنیم.

وی تصریح کرد: فرابورس ایران، فرصتی را برای دیدار سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌های فین‌تکی فراهم کرد و امسال، فین‌استارز 2018 بسیار باکیفیت‌تر از دوره‌های گذشته برگزار شده و قابل مقایسه نیست.

مدیرعامل کارگزاری بانک سپه با اشاره به شناسایی استارت‌آپ‌هایی که هم‌راستا با اهداف استراتژیک تعریف شده این کارگزاری هستند، گفت: مذاکرات خود با این استارت‌‌آپ‌ها را از فین‌استارز آغاز می‌کنیم؛ امید است سرمایه گذاری مناسبی داشته باشیم که در راستای منافع کشور باشد و هم صنایع و اشتغال جدید ایجاد کنند؛ از این طریق گروه ما هم می‌تواند سودآوری مناسبی برای سهام داران خود در بورس داشته باشد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد