Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/wvr3WM
1397/02/03 - 13:30 تاريخ انتشار: 1502 تعداد بازديد: 48711 كد خبر:
مدیرعامل فرابورس در گفت وگویی بیان کرد:
شرکت های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به دنبال استارتاپ های ایرانی هستند
مدیرعامل فرابورس ایران گفت: سرمایه گذاران کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس به دنبال جذب استارتاپ های ایرانی هستند تا ایده های آنها را به خارج از کشور منتقل کنند.

شرکت های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به دنبال استارتاپ های ایرانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از ایرنا امیر هامونی، با اشاره به حمایت بازار سرمایه از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان داخلی، اظهار داشت: بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حمایت از استارتاپ ها رقابت وجود دارد.

مدیرعامل فرابورس افزود: سرمایه گذاران داخلی، باید حمایت جدی تری از استارتاپ های داخلی داشته باشند زیرا در صورت فقدان حمایت داخلی، شرکت های خارجی به راحتی اقدام به جذب آنها می کنند.

هامونی به توجه ویژه خارجی ها به کسب و کارهای نوین ایرانی اشاره کرد و ادامه داد: در برخی موارد، سرمایه گذاران خارجی اقدام به جذب استارتاپ های ایرانی کرده اند به طوری که گروه کاری مربوطه را به طور کامل به خارج از کشور انتقال داده اند.

وی گفت: سرمایه گذاران کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس از جمله مهمترین سرمایه گذارانی هستند که استارتاپ های ایرانی را جذب کرده اند.

مدیرعامل فرابورس درباره حمایت از کالا و ایده های ایرانی، گفت: از برنامه هایی که برای حمایت از شرکت های نوپا و ایده های جدید ارایه شده، برگزاری جشنواره فین استارز 2018 با هدف معرفی استارتاپ ها و برقراری ارتباط میان آنها و سرمایه گذاران است.

هامونی با بیان اینکه این همایش با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار می شود، افزود: در ایام برگزاری فین استارز 2018 (27 تا 30 فروردین) 140 میلیارد ریال توسط شرکت های داخلی در بخش استارتاپ ها سرمایه گذاری شده است.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد