Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/9mx92C
1397/02/04 - 14:36 تاريخ انتشار: 859 تعداد بازديد: 48752 كد خبر:
دغدغه جدی وزارت اقتصاد در تدوین سیاست‌های ارزی
علی دیواندری اظهار داشت: وزارت اقتصاد از وزارت‌خانه‌های مهم و کلیدی کشور است و همواره پابه‌پای بانک مرکزی برای انجام امور، اتفاق نظر و تشریک مساعی دارند.


رییس پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به دغدغه جدی مسوولان وزارت اقتصاد در تدوین سیاست‌های جدید ارزی، گفت: وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در مورد سیاست‌گذاری‌های اخیر ارزی همکاری ویژه‌ای داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، علی دیواندری اظهار داشت: وزارت اقتصاد از وزارت‌خانه‌های مهم و کلیدی کشور است و همواره پابه‌پای بانک مرکزی برای انجام امور، اتفاق نظر و تشریک مساعی دارند.
وی افزود: وزیر اقتصاد از اعضای فعال شورای پول و اعتبار است و در کنار بانک مرکزی در بحث‌های اقتصادی مشارکت و دغدغه جدی در مورد موضوع ارز دارد.

رییس پژوهشکده پولی و بانکی بیان داشت: جلسات مختلفی در بانک مرکزی و وزارت‌ امور اقتصادی و دارایی برگزار شده و تصمیمات اتخاذ شده، تصمیمات فردی نیست بلکه در تیم اقتصادی گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: البته در زمینه اطلاع‌رسانی طبیعتا در تقسیم کار صورت‌ گرفته، باتوجه به ماهیت مسائل ارز، بیشتر بانک مرکزی در زمینه ارز اطلاع‌رسانی می‌کند اما این امر به هیچ‌وجه به این معنی نیست که همکاری‌ها کم باشد یا دغدغه مسائل ارزی در وزارت اقتصاد کمرنگ باشد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد