Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/AZXesV
1397/02/04 - 14:32 تاريخ انتشار: 1479 تعداد بازديد: 48756 كد خبر:
در معاملات امروز بورس تهران؛
هفت شاخص بورس صعودی شدند
در بازار امروز تمام هفت شاخص بورس صعودی بودند. شاخص کل 276 واحد رشد کرد و شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب 252 و 297 واحد بالا رفتند.

در داد و ستدهای روز جاری شاخص کل با رشد 276 واحدی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در داد و ستدهای روز جاری شاخص کل بورس با رشد 276 واحدی به عدد 94 هزار و 576 رسید.

در معاملات روز جاری بورس تهران سرمایه گذاران بیش از 577 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و 377 میلیارد ریال بود و در 41 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

در بازار امروز تمام هفت شاخص بورس صعودی بودند. شاخص کل 276 واحد رشد کرد و شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب 252 و 297 واحد بالا رفتند.

نمادهای فولاد مبارکه، پالایش نفت اصفهان، فولاد خوزستان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و پالایش نفت تبریز امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص ثبت کردند. این در حالی بود که ملی مس امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشت.

امروز گروه های خودرو، فرآورده های نفتی و فلزات اساسی با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعت قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای لوله و ماشین سازی ایران،معادن منگنز ایران، آبادگران، آلومینیوم ایران، درخشان تهران، فیبر ایران و ایرکا پارت صنعت بود.

در مقابل نمادهای الکتریک خودرو شرق، فروسیلیس ایران، گرانیت بهسرام، نورد آلومینیوم، شکر شاهرود، بین المللی محصولات پارس و قند ثابت خراسان با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات نشستند.

سرمایه گذاران بورسی امروز برای خرید اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، سهام گروه صنعتی بارز، اوراق صکوک سایپا، اوراق مشارکت شهرداری شیراز و اوراق مشارکت شهرداری مشهد بیشترین تقاضا و سنگین ترین صف های خرید را ثبت کردند.

در مقابل نمادهای اوراق مشارکت شهرداری تهران، اوراق صکوک گل گهر، اوراق صکوک سایپا و اوراق صکوک شهرداری مشهد با بیشترین عرضه و طولانی ترین صف های فروش به کار خود پایان دادند.

در پایان معاملات امروز حق تقدم معدنی و صنعتی گل گهر با معامله 48 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را داشت. واحدهای صندوق امین یکم نیز با معامله 120 میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات را ثبت کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد