Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/BeXNrY
1397/02/09 - 14:48 تاريخ انتشار: 1704 تعداد بازديد: 48839 كد خبر:
عطش جدید شرکت های هندی به سهام انرژی سبز
عطش شدید صندوق های سرمایه گذاری و صندوق های بازنشستگی به ورود سهام این صنعت در پرتفوهای خود نشان دهنده این است که روند سرمایه گذاری در بازار سرمایه هند تغییر کرده است.

دو شرکت هندی تولیدکننده انرژی های سبز در نظر دارند تا هفته های آتی سهام خود را به صورت عرضه اولیه وارد بازار سرمایه هند کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، با تغییر رویکرد بازار هند به سمت تقویت شرکت های تولیدکننده انرژی سبز، بازار سرمایه هند در نظر دارد تا با ورود سهام این شرکت ها به بازار، سهامداران را از سود سهام این شرکت ها منتفع کند.

آدانی گرین انرژی، شرکت زیر مجموعه آدانی اینترپرایز، تصمیم دارد تا دو هفته آتی وارد بورس هند شود.

در این میان، شرکت رینیو پاور، بزرگترین شرکت تولیدکننده انرژی های تجدید پذیر در حال اتمام مراحل قانونی برای درخواست عرضه اولیه در بورس هند هست.

عطش شدید صندوق های سرمایه گذاری و صندوق های بازنشستگی به ورود سهام این صنعت در پرتفوهای خود نشان دهنده این است که روند سرمایه گذاری در بازار سرمایه هند تغییر کرده است.

صندوق های سرمایه گذاری شرکت وارباگ پینکوس، ابوظبی اینوستمنت، سنگاپور جی آی سی و سرمایه گذاری مک وآیر از جمله شرکت هایی هستند که اخیر رویکرد مثبتی را برای خرید سهام این صنعت آغاز کرده اند.

این روند پذیرش جدید، امکان را برای سهامداران ایجاد می کند تا از سوددهی این شرکت ها در ماه های اخیر که اقبال بیشتری را در بازار ایجاد کرده اند، استفاده کند .

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد