Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/uqWbf2
1397/02/15 - 10:21 تاريخ انتشار: 863 تعداد بازديد: 48920 كد خبر:
توضیحات جدید درباره "های وب"
سعیدمحمد علیزاده درخصوص آخرین وضعیت نماد "های وب"گفت: در اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده در کدال آخرین اقدامات صورت گرفته و آخرین وضعیت این شرکت جهت استحضار سهامداران اعلام شده است.


مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس درخصوص آخرین وضعیت "های وب" توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس پرس، سعیدمحمد علیزاده درخصوص آخرین وضعیت نماد "های وب"گفت: در اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده در کدال آخرین اقدامات صورت گرفته و آخرین وضعیت این شرکت جهت استحضار سهامداران اعلام شده است.

وی با اشاره به اطلاعیه مذکور افزود: شرکت باید قبل از بازگشایی نماد معاملاتی پاسخ ابهامات اعلام شده و صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی شده سال 96 را ارائه می داد که پیرو آن پاسخ اولیه "های وب" در خصوص موارد مورد سوال اخیرا" ارسال شده و پس از بررسی پاسخ ها و مدارک ارسالی ،در صورت نیاز اطلاعات و توضیحات بیشتر نیز دریافت خواهد شد و اطلاعات فوق قبل از تاریخ بازگشایی نماد معاملاتی، در سامانه کدال منتشر خواهد شود.

علیزاده ادامه داد: سازمان بورس پاسخ استعلام دریافتی از مراجع ذیربط را که حاکی از عدم رعایت استانداردهای حسابداری و ابهام در قسمتی از صورت های مالی سنوات گذشته شرکت داده گستر عصر نوین بود را جهت انجام اصلاحات لازم به شرکت مذکور ارسال کرده و هیئت مدیره این شرکت بورسی نیز مطابق با مقررات ملزم به تهیه صورت های مالی بر اساس استانداردهای حسابداری هستند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد