Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/ZnDfF5
1397/02/18 - 16:01 تاريخ انتشار: 1299 تعداد بازديد: 48949 كد خبر:
در معاملات امروز بورس تهران صورت گرفت؛
سبزپوشی بورس در گردوخاک سیاسی ترامپ
در داد و ستدهای روز جاری سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 843 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و 875 میلیارد ریال بود و در 48 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.
 

در داد و ستدهای روز جاری شاخص کل بورس رشدی 439 واحدی را ثبت کرد و توانست از نیمه کانال 93 هزار عبور کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در داد و ستدهای روز جاری سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 843 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و 875 میلیارد ریال بود و در 48 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

در داد و ستدهای امروز نمادهای ملی مس، پالایش نفت بندرعباس، فولاد خراسان، سایپا، پالایش نفت اصفهان، گل گهر و پتروشیمی خارک با بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص باعث رشد دسته جمعی همه شاخص های منتخب بورسی شدند. شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 383 و 557 واحد بالا رفتند.

همچنین امروز گروه های فلزات اساسی، خودرو و فرآورده های نفتی با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعتی قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای فراورده های نسوز آذر، قند شیرین خراسان، گروه صنعتی سپاهان، فولاد خراسان، سرمایه گذاری صنعت بیمه، لوله و ماشین سازی ایران و آلومینیوم ایران بود.

در مقابل نمادهای سیمان کردستان، سیمان فارس نو، داروسازی اکسیر، کارت اعتباری ایران کیش، سبحان دارو، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و سرمایه گذاری بهمن با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات نشستند.

سرمایه گذاران بورسی امروز برای خرید اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، اوراق صکوک سایپا، سهام سرمایه گذاری صنعت بیمه، سهام آلومینیوم ایران، اوراق مشارکت شهرداری شیراز و اوراق مشارکت شهرداری مشهد بیشترین تقاضا را ثبت کردند.

در مقابل سنگین ترین صف های فروش در نمادهای اوراق صکوک سایپا، سهام کنتورسازی و اوراق مشارکت شهرداری تهران ثبت شد.

در پایان معاملات امروز پالایش نفت اصفهان با معامله بلوکی 68 میلیون سهمی و به ارزش 298 میلیارد ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد