Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/aVWMCG
1397/02/17 - 12:51 تاريخ انتشار: 766 تعداد بازديد: 48997 كد خبر:
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری:
از اقدامات فرابورس در تامین مالی استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کنیم
اواخر فروردین‌ماه 97 بود که فرابورس ایران برای دومین سال متوالی رویداد فین‌استارز را همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در یک سالن مجزا برگزار کرد. پنل‌ها و کارگاه‌های تخصصی با موضوعاتی همچون ارزهای رمز پایه و بلاک‌چین، سرمایه‌گذاری جسورانه، آینده حسابداری با توجه به معقوله فین‌تک، جلسات مشاوره سرمایه‌گذاری و ... مهم‌ترین برنامه‌های به شمار می‌روند که در جریان فین‌استارز 2018 برگزار شد و ماحصل آن به چندین قرارداد سرمایه‌گذاری میان استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران انجامید.

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با بیان اینکه استقبال چشمگیر مخاطبان و علاقه‌مندان از رویداد فین‌استارز 2018 به خوبی از افزایش کیفیت برگزاری این رویداد در سال جاری حکایت دارد، گفت: درصدد هستیم تا نگاه مشترکی میان معاونت علمی و فناوری و فرابورس ایران در زمینه برنامه‌ریزی برای تامین مالی امور نوآورانه و دانش‌بنیان شکل بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، علیرضا دلیری به افزایش تعداد استارت‌آپ‌های حاضر در رویداد فین‌استارز 2018 در مقایسه با فین‌استارز سال قبل اشاره و اظهار کرد: برخی استارت‌آپ‌هایی که در فین‌استارز سال گذشته شرکت کرده بودند توانستند با سرمایه‌گذاران ارتباط برقرار کرده و جذب سرمایه کنند؛ در واقع استارت‌آپ‌ها به بهترین نحو از این رویداد برای توسعه کسب و کار و فعالیت خود بهره ‌گرفتند و افزایش تعداد استارت‌آپ‌های حاضر در رویداد سال جاری نشان داد فین‌استارز تاثیر لازم را بر مسیر حرکت و فعالیت این شرکت‌ها داشته است.

وی با بیان اینکه نگاه حاکم در فرابورس ایران به منظور تامین مالی فعالیت‌های نوآورانه و ارتقای تکنولوژیک بازارهای مالی کشور، این مجموعه را به سمت برگزاری رویداد بزرگ فین‌استارز سوق داده است، گفت: نگاه مشترکی میان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و فرابورس ایران در حال شکل‌گیری است؛ چراکه این بورس در مسیر دانش‌بنیان شدن در حرکت است.

دلیری با اعلام حمایت جدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از فرابورس ایران و رویداد فین‌استارز، تصریح کرد: نحوه برگزاری فین استارز 2018 و حضور پر رنگ استارت‌آپ‌ها نشان دهنده برنامه‌ریزی دقیق دست‌اندرکاران آن برای این رویداد است و ما در معاونت علمی و فناوری از اقداماتی که از سوی فرابورس برای استارت‌آپ‌ها در حال انجام است حمایت می‌کنیم.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد