Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/Z4uGeV
1397/02/24 - 12:36 تاريخ انتشار: 584 تعداد بازديد: 49132 كد خبر:
«فلوله» به سوالات سازمان بورس پاسخ داد
محمدرضا بابایی در این نامه ضمن انتشار صورت ریز درآمدها و هزینه های عملیاتی شرکت، اعلام کرده است عمده فروش ضایعات در سال 96 به مربوط به شلاکه، پودر زینگ و براده آهن است.

شرکت لوله و ماشین سازی ایران درباره تغییرات پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به پایان اسفند 96 توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیر عامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران در نامه ای خطاب به رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس در خصوص اطلاعات درخواستی توضیح داد.

محمدرضا بابایی در این نامه ضمن انتشار صورت ریز درآمدها و هزینه های عملیاتی شرکت، اعلام کرده است عمده فروش ضایعات در سال 96 به مربوط به شلاکه، پودر زینگ و براده آهن است.

همچنین در این اطلاعیه با اعلام صورت ریز هزینه های مالی که جمع آن 508 هزار و 101 میلیون ریال است ، تاکید کرد: دلیل افزایش هزینه های مالی عدم پرداخت به موقع بدهی سازمان های آبفای کشور به شرکت لوله و ماشین سازی ایران حتی به صورت اوراق و اسناد بهادار است که این امر منجر به تحمیل هزینه مالی بابت سود تسهیلات دریافتی از بانک ها و اشخاص و یا هزینه تنزیل اوراق و اسناد بهادار به شرکت شده است.

در ادامه فلوله جمع سایر هزینه ها و درآمدهای غیر عملیاتی را 19 هزار و 384 میلیون ریال اعلام کرد.

در این نامه در خصوص مالیات بر درآمد اعلام شده است: جهت برآورد مالیات بر درآمد شرکت ناشی از سود ناخالص پس از کسر معافیت های سود حاصل از سپرده گذاری ها و اوراق مشارکت با ضریب 20 درصد با توجه به معافیت مالیاتی بر اساس میزان معاملات سهام شرکت به مبلغ 13 هزار و 597 میلیون ریال در نظر گرفته شده است. ضمنا در این خصوص تعدیلات حسابرس نتیجه نهایی را مشخص خواهد کرد.

این شرکت در پاسخ به سوالات اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص آثار عملکرد شرکت های سرمایه پذیر توضیح داد: در این خصوص در صورتیکه شرکت های سرمایه پذیر تا تاریخ نهایی شدن صورت های مالی این شرکت، اطلاعات خود و میزان سود تقسیمی را اعلام کنند، نتیجه آن در صورت های مالی این شرکت و صورت های مالی تلفیقی در قسمت سایر درآمدها و هزینه های غیر عملیاتی منظور می شود. ضمنا برآورد شرکت در این خصوص حدود 15 میلیارد ریال زیان است که به محض تحقق در حسابها ثبت می شود.

در پایان لازم به توضیح است اطلاعات فوق حسابرسی نشده است و تعدیلات و اصلاحات احتمالی حسابرس بر روی اطلاعات فوق وجود دارد. در این خصوص در صورت نهایی شدن و تغییر در اطلاعات موجود، اصلاحات صورت گرفته اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد