Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/EjtBCC
1397/03/07 - 13:36 تاريخ انتشار: 866 تعداد بازديد: 49450 كد خبر:
رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر مطرح کرد:‏
ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌ها قبل از هر چیز تیم خود را تقویت کنند
مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران در ادامه با تاکید بر اینکه افزایش بهره‌وری نهادهای مالی با استفاده از تکنولوژی، موضوعی بسیار جدی در دنیاست، اظهار کرد: رویداد فین‌استارز کمک می‌کند که بهره‌وری سازمان‌های مالی بزرگ، بنگاه‌های اقتصادی، بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های تامین سرمایه تقویت شود.

رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران به رشد سرمایه‌گذاری جسورانه اشاره کرد و گفت: با توجه به اقدامات فرابورس ایران در زمینه VCها، تعداد سرمایه‌گذاران جسور که وارد حوزه فین‌تک شده‌اند رو به افزایش است و به استارت‌آپ‌ها توصیه می‌کنم که تیم خود را قوی کنند چراکه نگاه سرمایه‌گذاران قبل از ایده به تیم استارت‌آپ است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، رضا زرنوخی در گفت‌وگو با روابط عمومی فرابورس ایران ضمن اشاره به تاثیر رویداد فین‌استارز در آشنایی سرمایه‌گذاران با ایده‌ها و ابزارهای جدید، اظهار کرد: تعداد فعالان بازار سرمایه و سرمایه‌گذاران جسور علاقه‌مند به حوزه فین‌تک روز به روز بیشتر می‌شود و این امر یکی از دستاوردهای رویداد فین‌استارز است چراکه فرابورس ایران به تشویق سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری‌های جسورانه می‌پردازد.

وی با اشاره به دیدگاه مثبت فرابورس ایران در توجه به استارت‌آپ‌ها و طبقه‌بندی تیم‌های تیم‌های جوان و دانشجویان در فین‌استارز، تصریح کرد: اقدامات فرابورس ازجمله افزایش جلب توجه سرمایه‌گذاران به استارت‌آپ‌ها و اکوسیستم استارت‌آپی موجب شد تا در فین‌استارز 2018 شاهد حضور چشم‌گیر این افراد و گروه‌ها باشیم.

رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر تاکید کرد: تنوع کاری و حضور متخصص‌های مختلف در رویداد فین‌استارز نشان می‌دهد که اقدامات فرابورس در زمینه توسعه بازار سرمایه در ایران موجب به وجود آمدن روند رو به رشد شده است و در نتیجه شاهد برگزاری رویداد فین‌استارز 2018 با کیفیت بسیار خوب بودیم.

مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران در ادامه با تاکید بر اینکه افزایش بهره‌وری نهادهای مالی با استفاده از تکنولوژی، موضوعی بسیار جدی در دنیاست، اظهار کرد: رویداد فین‌استارز کمک می‌کند که بهره‌وری سازمان‌های مالی بزرگ، بنگاه‌های اقتصادی، بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های تامین سرمایه تقویت شود.

زرنوخی همچنین با اشاره به تلاش و توجه اصلی استارت‌آپ‌ها برای همکاری با شبکه فعال سرمایه‌گذاری حوزه فین‌تک ایران، گفت: استارت‌آپ‌ها می‌توانند در قالب سرمایه‌گذاری مشترک یا به صورت جوینت ونچر یا تعریف پروژه‌های مشترک فعالیت کنند.

وی یادآور شد: به نظر می‌رسد که بخش عمده‌ای از استارت‌آپ‌ها بر اساس مسائل واقعی و چالش‌های بازار مالی، بانک‌ها و بیمه‌ها، ایده‌های نو را مطرح و پیگیری کرده اند؛ انتظار می‌رود در سال آتی تعداد استارت‌آپ‌هایی که بر اساس نیاز بازار ایده نوآورانه خود را مطرح می‌کنند، بیشتر شود و این امر به معنی کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در ایران نیز هست.

رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر در پایان با تاکید بر اینکه لازم است تمام ایده‌پردازان ابتدا تیم خود را تقویت کنند، گفت: نگاه سرمایه‌گذاران قبل از ایده به تیم استارت‌آپ است؛ تیم خود را آماده کنید. تیم باید قابلیت اجرای پروژه، توانمندی فنی، اجرایی و توسعه کسب‌وکار را داشته باشد از این رو پس از تیم‌سازی قوی، محصول اولیه را آماده کنید و در معرض دید سرمایه‌گذاران قرار دهید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد