Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/JeQLZq
1397/03/12 - 15:06 تاريخ انتشار: 792 تعداد بازديد: 49545 كد خبر:
رتبه اعتباری دویچه بانک تنزل پیدا کرد
موسسه اعتباری سنجی «اس اند پی گلوبال» رتبه اعتباری دویچه بانک، بزرگترین بانک آلمان را از A- به BBB+ کاهش داد و این موضوع ضربه ای دیگر به این نهاد مالی است.

موسسه اعتباری سنجی «اس اند پی گلوبال» رتبه اعتباری دویچه بانک را یک درجه کاهش داد تا به مشکلات این بانک بزرگ آلمانی بی افزاید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، به نقل از اسپوتنیک، موسسه اعتباری سنجی «اس اند پی گلوبال» رتبه اعتباری دویچه بانک، بزرگترین بانک آلمان را از A- به BBB+ کاهش داد و این موضوع ضربه ای دیگر به این نهاد مالی است.

از طرفی هم سهام دویچه بانک با روند نزولی رو به رو شده و کریستین سوئینگ، مدیر عامل جدید دویچه تلاش می کند تا به کارمندان این بانک نسبت به ثابت مالی دویچه اطمینان دهد؛ ثبات مالی که در چند ماه اخیر با چالش جدی روبرو شده است.

در همین حال موسسه اعتبار سنجی اس ان پی گلوبال در ارتباط با کاهش رتبه اعتباری دویچه اعلام کرد معتقد است دویچه برای مدتی در این رتبه منفی باقی خواهد ماند.

ضمن اینکه رتبه جدید اعلام شده می تواند در مسیر اجرای استراتژی های دویچه مشکل ایجاد کند. البته پیش از این هم فدرال ررزو آمریکا در مورد کاهش سهام برخی از شرکت های فرعی دویچه در آمریکا پیش بینی کرده بود.

بر پایه این گزارش، در حال حاضر دویچه بانک به همراه چند بانک بزرگ آمریکایی و اروپایی درگیر پرونده اتهام فروش سهام بانک ای ان زد استرالیا است که نوعی تبانی در آن دیده می شود.

 

 
ایبنا منبع:
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد