Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/zDSLpT
1397/03/13 - 14:12 تاريخ انتشار: 1860 تعداد بازديد: 49569 كد خبر:
طی روز گذشته رقم خورد؛
ثبت رکورد جدید در معاملات گواهی سپرده زعفران نگین
معاملات گواهی سپرده نگین زعفران در نماد مذکور در حالی از ابتدای ماه جاری آغاز شده که طی روز گذشته تعداد ۵۰ هزار و ۵۵۰ قرارداد مورد معامله قرار گرفت که رکوردی جدید در این معاملات محسوب می شود.


معاملات گواهی سپرده زعفران در نماد «زعف۹۷۰۸پ۰۵» در حالی از ابتدای خرداد ماه جاری آغاز شده که در روز گذشته رکورد جدیدی در این نماد به ثبت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، معاملات گواهی سپرده نگین زعفران در نماد مذکور در حالی از ابتدای ماه جاری آغاز شده که طی روز گذشته تعداد ۵۰ هزار و ۵۵۰ قرارداد مورد معامله قرار گرفت که رکوردی جدید در این معاملات محسوب می شود.
این تعداد قرارداد در حالی معامله شد که معادل حدود ۵۰ کیلو و ۵۵۰ گرم زعفران نگین است و معامله این تعداد قرارداد را می توان شاهدی بر رونق معاملات بازار گواهی سپرده زعفران دانست.
حجم معاملات آتی با بازار گواهی سپرده زعفران همسو شد
همزمان با ایجاد رونق معاملاتی در بازار گواهی سپرده زعفران در بورس کالای ایران، حجم معاملات بازار آتی زعفران نیز با افزایش در حجم معاملات و موقعیت های باز همراه شد. بطوریکه، طی روز گذشته ۴۴۶۲ قرارداد آتی زعفران برای سررسید شهریور ماه ۹۷ به ارزشی معادل ۳۲ میلیارد و ۶۴۵ میلیون و ۸۹۰ هزار ریال معامله شد.
در این بازار تعداد موقعیت های باز نیز به بیش از ۴۵۰۷ موقعیت افزایش یافت که این تعداد نسبت به روز معاملاتی پیش از آن با افزایش ۱۱۱۳ تایی همراه بود.
قیمت تسویه روزانه اما بدون تغییر ماند. اما قیمت هر گرم زعفران نگین در بالاترین سطح به حدود ۷۳ هزار و ۶۰۰ ریال و در پایین ترین سطح به رقم ۷۱ هزار و ۹۰۰ ریال رسید.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد