Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/js76cn
1397/03/18 - 11:59 تاريخ انتشار: 1601 تعداد بازديد: 49579 كد خبر:
معاون ناشران و اعضاء شرکت بورس تهران خبر داد:
چهار شرکت در آستانه خروج از بورس
روح الله حسینی مقدم درباره دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها اظهار کرد: ما در روز اول اجرایی شدن این دستور العمل ۱۰۴ شرکت مشمول تعلیق داشتیم و همه گزارش‌دهی شان تاخیر داشت ولی امروز این تعداد به ۵۰ عدد رسیده و به سمتی می رویم که این آمار را صفر کنیم و همه شرکت ها گزارش‌دهی به موقع داشته باشند.


معاون ناشران و اعضای شرکت بورس با اشاره به شرکت‌هایی که گزارشگری مناسبی بابت شفاف‌سازی ندارند اعلام کرد که احتمالا سرمایه‌گذاری ملت از بورس لغو پذیرش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، روح الله حسینی مقدم با بیان اینکه تعدادی از شرکت ها احتمال دارد از بورس خارج شوند، گفت: احتمال اخراج چهار شرکت از بورس زیاد است.

 روح الله حسینی مقدم درباره جزییات خروج چهار شرکت از بورس تهران اظهار داشت : دو شرکت از آن چهار شرکت خودرویی هستند. همچنین یکی از شرکت‌هایی که احتمالا در آینده نزدیک از بورس خارج می‌شود یک شرکت سرمایه‌گذاری است.

روند دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها

وی درباره دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها اظهار کرد: ما در روز اول اجرایی شدن این دستور العمل ۱۰۴ شرکت مشمول تعلیق داشتیم و همه گزارش‌دهی شان تاخیر داشت ولی امروز این تعداد به ۵۰ عدد رسیده و به سمتی می رویم که این آمار را صفر کنیم و همه شرکت ها گزارش‌دهی به موقع داشته باشند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد