Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/yTgucj
1397/03/22 - 09:22 تاريخ انتشار: 561 تعداد بازديد: 49647 كد خبر:
مدیرعامل فولاد یزد عنوان کرد:
رکورد جدید صادرات فولاد ایران
تأثیر تعرفه های ترامپ هنوز به عمل نرسیده است ولی توانسته بازار را کمی با روند صعودی همراه کند. اما به این دلیل که هنوز اقدامی در خصوص اجرایی شدن این تعرفه ها صورت نگرفته نمی توان به طور قطعی، این روند را ارزیابی کرد.

صنعت فولاد جهان از ابتدای سال 2018 میلادی با روند مثبت همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، بهادر احرامیان، مدیرعامل فولاد یزد در خصوص روند این صنعت در بازارهای جهانی خاطرنشان ساخت: تأثیر تعرفه های ترامپ هنوز به عمل نرسیده ولی توانسته بازار را کمی با روند صعودی همراه کند. اما به این دلیل که هنوز اقدامی در خصوص اجرایی شدن این تعرفه ها صورت نگرفته نمی توان به طور قطعی، این روند را ارزیابی کرد.

احرامیان ادامه داد: روند این صنعت در بازار داخلی کشور نیز صعودی بوده و ایران در سال گذشته رکورد جدیدی برای صادرات این صنعت به ثبت رساند و با 9 میلیون صادرات فولاد و آهن اسفنجی توانست نزدیک به 40 درصد تولیدات خود را صادر کند.

این کارشناس صنعت فولاد گفت: تعدیل مثبت در قیمت های این صنعت به دلیل ارتباط با بازارهای جهانی روی داد به علاوه اینکه ظرفیت های جدیدی در کشور وارد مدار تولید شده است.

وی ابراز داشت: در حدود 5 میلیون تن ظرفیت جدید وارد مدار تولید در کشور شده است که تمام این ظرفیت ها باید به صادرات اختصاص یابد.

احرامیان در پایان اشاره داشت: به طور کلی وضعیت صنعت فولاد در داخل کشور صعودی است. تولید فولاد در سال گذشته 22 میلیون تن بوده است و امسال در حدود 25 میلیون تن خواهد بود .

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد