Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/srxcnu
1397/03/22 - 10:41 تاريخ انتشار: 963 تعداد بازديد: 49706 كد خبر:
در پی افزایش بیش از ۲۰ درصدی قیمت؛
"سپ" متوقف شد
سپ ، روز معاملاتی بعد به صورت حراج ناپیوسته و با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد .

نماد معاملاتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با توجه به تغییرات بیش از 20 درصدی قیمت سهام و به منظور اطلاع رسانی مناسب شرکت به بازار در خصوص علل آن، متوقف شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سپ، روز معاملاتی بعد به صورت حراج ناپیوسته و با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.

در پی عرضه اولیه یکشنبه گذشته حدود 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با قیمت 650 تومانی هر سهم ، این شرکت جدید طی 5 روز کاری اخیر با رشد بیش از 20 درصدی قیمت به 785 تومان امروز رسید.

نام این ناشر در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن" گروه و طبقه " مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار " و در فهرست نرخ‌های بازار دوم با نماد معاملاتی "سپ" درج شده است.

ترکیب سهامداران "سپ" نیز شامل بانک سامان با 27.87 درصد،بانک رفاه با 30 درصد،گروه توسعه مالی و اقتصادی سامان با 15.21 درصد،بیمه سامان با 15 درصد،شرکت سرآمد اندوخته سازان با 5 درصد،توسن با 3.94 درصد ، سهامداران حقیقی 2.52 درصد و مابقی آن در اختیار سایر سهامداران حقوقی است.

بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران ، امروز همچنین نماد معاملاتی شرکت معادن ‌منگنزایران‌(کمنگنز)،با محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

ادامه معاملات در نماد مذکور در دامنه مجاز نسبت به قیمت مرجع" قیمت کشف شده در حراج"امکان پذیر است .

علاوه بر این، نماد معاملاتی شرکت داروسازی ‌زهراوی‌(دزهراوی)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف ، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد