Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/3VJVN6
1397/03/26 - 13:11 تاريخ انتشار: 1086 تعداد بازديد: 49769 كد خبر:
رنو بازار ایران را رها نمی کند/ قصد نداریم به منافعمان آسیب بزنیم
کارلوس گوسن در نشست سالانه سهامداران رنو در پاریس اظهار داشت: رنو بازار ایران را رها نخواهد کرد حتی اگر مجبور شویم حجم فعالیت هایمان را کاهش دهیم.


مدیرعامل شرکت رنو گفت: رنو بازار ایران را رها نخواهد کرد حتی اگر مجبور شویم حجم فعالیت هایمان را به شکل قابل توجهی کاهش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کارلوس گوسن در نشست سالانه سهامداران رنو در پاریس اظهار داشت: رنو بازار ایران را رها نخواهد کرد حتی اگر مجبور شویم حجم فعالیت هایمان را کاهش دهیم. زمانی که بازار ایران دوباره باز شود، این واقعیت که رنو در دوران تحریم ها در این بازار باقی مانده به ما مزیت خواهد بخشید.

مدیرعامل شرکت رنو که شرکتش سال گذشته ۱۶۰  هزار دستگاه خودرو از مجموع ۳.۷۶ میلیون خودروی فروخته شده در بازار ایران را به خود اختصاص داده گفت: ما در ایران آینده داریم و قصد نداریم به منافع رنو آسیب بزنیم؛ در واقع ما به دقت اوضاع را رصد خواهیم کرد تا اطمینان یابیم که حضورمان در ایران، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم موجب تحریک اقدامات تلافی جویانه از سوی مقامات آمریکایی نمی شود.

صحبت‌های مدیر عامل رنو درحالی عنوان شده است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ماه می ضمن اعلام خروج از برجام، تحریم های جدیدی را علیه ایران به امضا رساند. این تحریم ها بدان معناست که شرکت های خارجی طرف همکاری با ایران در معرض جریمه های دولت آمریکا قرار خواهند گرفت.

شرکت‌های خودرو سازی پژوسیتروئن، رقیب فرانسوی شرکت رنو پیشتر به صورت رسمی اعلام کرده بود که در تبعیت از تحریم های آمریکا از بازار ایران خارج می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد