Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/6omq4z
1397/04/02 - 15:34 تاريخ انتشار: 1048 تعداد بازديد: 49936 كد خبر:
در سومین ماه سال
ارزش بازار "پترول" افزایش یافت
ارزش بازار این شرکت طی یک ماه خرداد، یک هزار و ۶۳۴ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال افزایش یافت و در پایان دوره معادل ۹ هزار و ۴۷۸ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۷ را با سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در ابتدای دوره یک ماهه منتهی به پایان خرداد ماه امسال تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۶۰۴میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال و ارزش بازار ۷هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۹۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

 

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت در دوره یک ماهه یاد شده هیچ تغییری نکرده است.

 

این در حالی است که ارزش بازار این شرکت طی همین دوره یک هزار و ۶۳۴ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال افزایش یافت و در پایان دوره معادل ۹ هزار و ۴۷۸ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال محاسبه شد.

 

"پترول" در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۷ هیچ سهام بورسی را واگذار یا خریداری نکرد.

 

گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در پایان گزارش عملکرد ماهیانه دلایل مغایرت اطلاعات ابتدای دوره جاری با اطلاعات انتهای دوره قبل را اعلام کرده است :

 

1-   بهای تمام شده سرمایه گذاری در پتروشیمی ایلام از بابت هزینه های نقل و انتقال سهام از پتروشیمی بازرگانی به گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان اصلاح شده است.

 

2-   در مجمع عمومی فوق العاده شرکت کود شیمیایی اوره لردگان در تاریخ ۶ خرداد ماه سال جاری ، افزایش سرمایه از مبلغ 5 هزار میلیارد ریال به 9 هزار میلیارد ریال (معادل 80 درصد سرمایه فعلی) از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به تصویب رسیده است و مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۳۰ خرداد ماه سال جاری الی ۲۷ مرداد ماه است.

 

 در جریان این افزایش سرمایه تعداد ۳ میلیارد و ۱۴۹ میلیون و ۱۰۱ هزار برگه حق تقدم به این شرکت تعلق گرفت که ارزش اسمی آن‏ها تماماً از محل مطالبات پرداخت خواهد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد