Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/x5yqSz
1397/04/09 - 14:51 تاريخ انتشار: 750 تعداد بازديد: 50104 كد خبر:
آمازون به داروخانه آنلاین مجهز می شود
شرکت آمازون قصد دارد سهام داروخانه آنلاین PillPack را خریداری کند، تا بتواند از طریق این خدمات دهی، روند کاری خود را گسترش دهد.

آمازون در تصمیم جدیدی قصد دارد سهام داروخانه آنلاین "PillPack" را خریداری کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)،داروخانه آنلاین پیل پک، یک داروخانه آنلاین است که داروهای بیماران را در ساعات تعیین شده توسط پزشک و بر اساس دوز مشخص شده به درب منزل بیمار تحویل می دهد و به این ترتیب، نرخ مصرف بی رویه دارو در آمریکا را کاهش داده است.

شرکت آمازون قصد دارد سهام داروخانه  آنلاین PillPack را خریداری کند، تا بتواند از طریق این خدمات دهی، روند کاری خود را گسترش دهد.

ورود آمازون به  صنعت داروسازی و داروخانه می تواند یک موضوع بسیار مهم برای این شرکت به ویژه در رقابت با دیگر شرکت های تولید کننده دارو باشد.

پیش از پیوستن آمازون به شرکت مذکور نیز، پیل پک، یک مجموعه تمام وقت برای خدمت 24 ساعته به کاربران بوده، اما همکاری آمازون با این داروخانه می تواند روند فروش داروها را تسهیل کند.

جف ویلک، مدیر  بین الملل شرکت آمازون در این خصوص گفت: چشم انداز PillPack برای ما ترکیبی از تجارب عمیق در صنعت داروخانه و تمرکز بر تکنولوژی است. همکاری با PillPack به طور معناداری رفتار ما با  مشتریان را بهبود می بخشد و ما نیز قصد داریم به این شرکت کمک کنیم با کاهش هزینه ها،خدمات خود را ارتقاء دهند. 

 تا این لحظه هنور شرایط این معامله اعلام نشده است. اما انتظار می رود شرکت های مذکور، این قرارداد را تا نیمه دوم سال جاری به سرانجام برسانند

 شرکت PillPack در منچستر واقع شده است و کار خود را ابتدا در سال ۲۰۱۳ در بوستون آغاز کرد. مدیر عامل این شرکت در سالهای ابتدای تأسیس توانست سرمایه‌ شرکت را در مدت زمان کوتاهی با سرمایه‌گذاری شرکت‌هایی همچون Accel، Accomplice، Charles River Ventures و Menlo Ventures به ۱۲۳ میلیون دلار برساند

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد