Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/r6FNRi
1397/04/10 - 10:42 تاريخ انتشار: 1578 تعداد بازديد: 50116 كد خبر:
علی صحرایی، معاون بازار شرکت بورس تهران خبر داد
شروع معاملات "یصیورو" منوط به انتشار اطلاعیه شرکت بورس
نماد اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو با نماد "یصیورو" امروز در سامانه پس از معاملات درج شد. در همین زمینه علی صحرایی ،معاون بازار شرکت بورس تهران آغاز به کار این معاملات را تکذیب و منوط به انتشار اطلاعیه از سوی شرکت بورس تهران دانست.

در روزهای گذشته مقامات ارشد اقتصادی کشور از آغاز معاملات گواهی ارزی در بورس اوراق بهادار تهران خبر دادند. به این ترتیب امروز در اولین گام نماد اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو با نماد "یصیورو" در سامانه پس از معاملات درج شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، پس از درج نماد اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو و با نماد «یصیورو»، در سامانه پس از معاملات ، این شائبه در میان بسیاری از اهالی بازار به وجود آمد ، که معاملات اوراق یورویی از امروز آغاز شده است.

در همین زمینه، علی صحرایی معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در گفتگویی آغاز به کار این معاملات را از امروز تکذیب کرد.

وی به سنا گفت: امروز تنها نماد این اوراق در سامانه پس از معاملات درج شده است، اما آغاز به کار معامله این اوراق زمانی آغاز می شود که شرکت بورس تهران، اطلاعیه رسمی در خصوص بازگشایی نماد را منتشر کند.

یادآور می شود، طی روزهای گذشته دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بیان کرد: قبل از شروع معاملات این اوراق، دستگاه های مرتبط به سازمان بورس در خصوص اینکه چه افرادی می توانند گواهی ارزی را خریداری یا به فروش برسانند، اطلاعات و مستندات لازم را ارائه خواهند کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد