Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/z1SF6F
1397/04/11 - 09:00 تاريخ انتشار: 586 تعداد بازديد: 50121 كد خبر:
شیرین دارو در کنفرانس اطلاع رسانی شفاف سازی کرد
مدیرعامل "دشیری" با بیان اینکه اتفاق جدیدی در فعالیت شرکت رخ نداده است گفت: افزایش قیمت محقق شده بر اساس افزایش تقاضای خرید سهامداران بر مبنای برآورده های آتی از سودآوری شرکت بوده است.

نماد شرکت شیرین دارو، روز گذشته به دلیل نوسان قیمتی بیش از 60 درصد به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی متوقف شد. برهمین اساس این شرکت با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیرعامل "دشیری" با بیان اینکه اتفاق جدیدی در فعالیت شرکت رخ نداده، گفت: افزایش قیمت محقق شده بر اساس افزایش تقاضای خرید سهامداران بر مبنای برآورده های آتی از سودآوری شرکت بوده است.

وی همچنین بیان کرده است: فعالیت شرکت شیرین دارو عمدتا بر پایه صادرات محصولات است، با توجه به اینکه این شرکت در لیست کالاهای اعلام شده که موظف به واریز ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما نیست، رویه مالی شرکت تغییر محسوسی نداشته است.

بررسی سابقه معاملاتی این نماد دارویی حاکی از تعدد توقف های کوتاه مدت طی روزهای اخیر به دلیل نوسان قیمتی است. "دشیری" که در ابتدای خرداد در محدوده قیمتی 1500 تومان قرار داشت، درآخرین روز این ماه به قیمت 2هزارو 200 تومان رسید.

بررسی تغییر مالکیت "دشیری" نیز نشان می دهد با توجه به مالکیت کامل بازیگران حقیقی بر معاملات هفته های اخیر این سهم، در 2 روز معاملاتی پایانی بازیگران حقوقی در سمت فروش تحرک داشته اند.  

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد