Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/3MrLHe
1397/04/16 - 14:25 تاريخ انتشار: 873 تعداد بازديد: 50253 كد خبر:
"پکرمان" از خبر آتش سوزی ، شفاف سازی کرد
"پکرمان" در اطلاعیه ای در خصوص آتش سوزی اخیر این کارخانه توضیح داد. این شرکت اعلا م کرده است، آتش سوزی در یکی از انبارها تاثیری در شرایط مالی شرکت ندارد.

 طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر آتش سوزی در کارخانه لاستیک بارز شنیده شد. این شرکت امروز با انتشار اطلاعیه ای در این زمینه شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه صنعتی بارز پیرو خبر منتشر شده مبنی بر آتش سوزی توضیحاتی را در کدال ارائه داده است.

به گفته "پکرمان" بخشی از انبار ضایعات کارخانه در ساعت 12:00 روز سه شنبه مورخ 12 تیرماه سال جاری دچار آتش سوزی شده که تاثیر مالی با اهمیتی در عملکرد شرکت ندارد.

این شرکت همچنین عنوان کرده که انبار مذکور، تحت پوشش بیمه بوده است و این حادثه هیچ خللی در روند فعالیت شرکت به وجود نیاورده و با گذشت ساعتی کوتاه، کارخانه فعالیت عملیاتی خود را بطور عادی در پیش گرفته است.

بررسی سابقه معاملاتی این نماد حاکی از آن است که این شرکت از 5 خردادماه تا 9 تیرماه بی وقفه در مسیر رشد قرار داشته است. بطوریکه از قیمت 250 تومان به 328 تومان رسیده و بعد از آن نیز تنها 2 روز معاملاتی منفی را پشت سر گذاشته است.

اما در بحث تغییر مالکیت طی امروز حمایت قابل توجه بازیگر حقوقی قابل توجه است. در این زمینه حقوقی ها امروز مالکیت بیش از 94 درصد از سهم خرید را در اختیار داشتند. در سمت فروش اما، وزن حقیقی ها سنگین تر بود و 74 درصد از سهم فروش را به خود اختصاص دادند.

نکته قابل توجه طی معاملات این سهم مربوط به تغییر مالکیت بیش از یک ماه گذشته است، بررسی این مدت نشان می دهد که به استثنا معاملات امروز، طی مدت اخیر تغییر مالکیت تماما به نفع بازیگران حقیقی بوده و تقاضای سهام در این گروه بسیار قابل توجه بوده است.  

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد