Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/QiwQc2
1397/04/16 - 14:04 تاريخ انتشار: 757 تعداد بازديد: 50254 كد خبر:
طی هفته گذشته رقم خورد؛
ثبت معامله ۴۵۳ هزار تن انواع کالا در تالار نقره ای
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران طی هفته مذکور، شاهد معامله ۴۰ هزار و ۱۶۶ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۵۱ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد یک هزار و ۱۰۰ تن روغن خام، ۳۳ هزار و ۸۰۰ تن گندم، ۵ هزار و ۲۲۵تن شکر، ۴۰ هزار قطعه جوجه یک روزه و یک تن و ۳۰کیلوگرم زعفران مشاهده شد.


در هفته منتهی به ۱۴ تیر ماه حدود ۴۵۳ هزار و ۷۴۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۲ هزار و ۶۸ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی۵۷ هزار و ۵۲ تن انواع کالا به ارزش ۲ هزار و ۳۸۳ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۹ هزار و ۱۴۵ تن مس، ۳۸ هزار و ۷۵۵ تن فولاد، ۲ هزار تن آلومینیوم، ۲ هزار تن سیمان، ۵ هزار تن سنگ آهن، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و همچنین ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۵۲ هزار و ۸۲۶ تن انواع کالا به ارزش ۹ هزار و ۸۳ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار، ۱۰۰ هزار و ۴۹۸ تن قیر، ۷۱ هزار و ۸۳۲ تن مواد پلیمری، ۳۷ هزار و ۷۶ تن مواد شیمیایی، ۱۹ هزار و ۴۵۸ تن گوگرد، یک هزار و ۹۲۲ تن عایق رطوبتی، ۴۰ تن گازها و خوراک ها، ۹۲ هزار تن وکیوم باتوم و ۳۰هزار تن لوب کات معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۴۰ هزار و ۱۶۶ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۵۱ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد یک هزار و ۱۰۰ تن روغن خام، ۳۳ هزار و ۸۰۰ تن گندم، ۵ هزار و ۲۲۵تن شکر، ۴۰ هزار قطعه جوجه یک روزه و یک تن و ۳۰کیلوگرم زعفران مشاهده شد.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در هفته گذشته شاهد معامله ۵۰ تن  نخ پلی استر گریدWP بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد