Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/Ui76ho
1397/04/19 - 15:45 تاريخ انتشار: 1104 تعداد بازديد: 50321 كد خبر:
"فولاد" درباره دلایل افزایش سود سال ۹۶ توضیح داد
شرکت فولاد مبارکه اصفهان در اطلاعیه ای از افزایش ۵ هزار و ۸۴۱ میلیارد ریالی سود حاصل از شرکت های سرمایه پذیر به سود خالص شرکت در سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۶ خبر داد.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص افزایش ۷۸ ریالی درآمد هر سهم سال مالی ۹۶ توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در اطلاعیه ای از افزایش ۵ هزار و ۸۴۱ میلیارد ریالی سود حاصل از شرکت های سرمایه پذیر به سود خالص شرکت در سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۶ خبر داد.

امیر حسین نادری، معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نامه ای خطاب به رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد با توجه به برگزاری مجامع عمومی سال ۹۵ شرکت های معدنی و صنعتی چادرملو، گل گهر و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پس از تاریخ تهیه و تایید صورت های مالی شرکت فولاد مبارکه برای سال مالی ۹۵ و برگزاری مجامع عمومی سال ۹۶ شرکت های فوق قبل از تهیه و تایید صورت های مالی این شرکت در سال مالی ۹۶، به طور استثنا درآمد حاصل از سرمایه گذاری در سال ۹۶ شامل سود تقسیم شده دو سال یاد شده شرکت های مذکور است.

مطابق صورت های مالی تلفیقی برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۶ به صورت حسابرسی نشده، درآمد حاصل از سرمایه گذاری بیش از ۲ هزار و ۱۲۶ میلیارد ریال شناسایی شده است.

لازم به توضیح است این مبلغ به میزان ۵ هزار و ۸۴۱ میلیارد ریال بابت سود حاصل از شرکت های سرمایه پذیر گل گهر، چادرملو، معادن و فلزات و فولاد هرمزگان به مبلغ ذکر شده در سال ۹۶ افزوده خواهد شد.

با توجه به افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها مبلغ ۷۸ ریال به درآمد هر سهم در سال مالی ۹۶ اضافه خواهد شد.

سابقه معاملاتی این سهم نشان می دهد در ۲۰ روز معاملاتی گذشته سهام شرکت فولاد مبارکه در نوسان مثبت قیمت توانسته از نرخ ۳۱۹ تومان در ۲۱ خرداد به ۳۹۹ تومان در معاملات روز جاری رسیده است.

همچنین بررسی معاملات سهامداران حقیقی و حقوقی در این نماد نشان می دهد از ابتدای تیر ماه تا پایان معاملات روز یک شنبه ۱۷ تیر ماه در بیشتر روزهای حمایت حقوقی ها مشهود است. با این وجود امروز تحرک بیشتر بازیگران بزرگ بازار در سمت فروش  ملموس بود.

از خبرهای پیرامون این شرکت نیز شایعه کمبود آب و توقف خطوط تولید بود که شرکت در اطلاعیه ای توضیح داده استفاده از منابع جایگزین در دست اجرا بوده و روند تولید شرکت با هیچ تهدید جدید به دلیل کمبود آب مواجه نیست.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد