Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/hHVauW
1397/04/19 - 15:21 تاريخ انتشار: 933 تعداد بازديد: 50324 كد خبر:
شفاف سازی آپ درباره حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD
شرکت آسان پرداخت پرشین در اطلاعیه ای با عنوان سایر اطلاعات با اهمیت درباره موضوع حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ شفاف سازی کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین در خصوص موضوع حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت آسان پرداخت پرشین در اطلاعیه ای با عنوان سایر اطلاعات با اهمیت درباره موضوع حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ شفاف سازی کرد.

در این اطلاعیه تاکید شده است این رویداد هیچ اثرات مالی بر کل دارایی ها و کل درآمد فروش در سال مالی قبل ندارد.

آپ توضیح داد با توجه به اینکه موضوع حذف کد USSD و حذف کارمزد شاپرکی مرتبط با تراکنش از کد USSD از سال گذشته تا امروز بارها تکرار شده، اثر درآمدی آن در پیش بینی بودجه این شرکت برای سال مالی ۹۷، از ابتدای تیرماه صفر در نظر گرفته شده و اثر منفی بر پیش بینی سود شرکت ندارد.

معاون مالی و پشتیبانی این شرکت خطاب به سهامداران تاکید کرده است: آپ با هدف ارایه بستری امن و مطمئن در خدمات پرداخت موبایلی، از پاییز سال ۹۳ اپلیکیشن آپ را جایگزین کد USSD به کاربران موبایلی ارایه کرد. در همین راستا امروز این اپلیکیشن به عنوان پرکاربردترین اپلیکیشن موبایلی کشور بیش از ۲۰ میلیون بار نصب شده و روزانه بیش از ۱.۵ میلیون تراکنش مالی را با موفقیت پشتیبانی می کند.

سعید جهانشاهلو در پایان تاکید کرده است: با حذف کارمزد شاپرکی کدهای USSD به طور طبیعی رویکرد شرکت های PSP در جذب کاربر برای این کدها فاقد توجیه اقتصادی خواهد بود و در نتیجه حذف کاربران برای اپلیکیشن آپ از ابتدا تا کنون حاکی از آن است که با شرط ادامه روند فعلی ، آپ با فاصله از سایر رقبا ، کاربران USSD را جذب خواهد کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین از زیر مجموعه گروه رایانه و فعالیت های وابسته به آن است. سابقه معاملاتی این سهم نشان می دهد که در ۲۰ روز معاملاتی اخیر سهم با معاملات متعادل مواجه و نوسان قیمتی سهم در محدوده مثبت یا منفی بسیار اندک بوده است .این نماد فقط یک روز با رشد قیمت ۵ درصدی و امروز با افت قیمت ۴.۴ درصدی رو به رو شده و در سایر روزهای معاملاتی نوسانی کمتر از دو درصدی را به ثبت رسانده است.

این شرکت در سال مالی ۹۶، معادل یک هزار و ۲۷۶ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است.

از دیگر خبرهای پیرامون این شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه حدود ۵۰ درصدی از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار سرمایه، بهبود نسبت های مالی و تامین سرمایه در گردش مورد نیاز برای خرید پایانه های فروشگاهی است که به تصویب هیات مدیره رسیده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد